طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

یادمان شهدای زینبیه و ثارالله افتتاح شد


با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی و مسئولان شهرستان میانه،یادمان شهدا و ساماندهی گلزار شهدای دبیرستان دخترانه زینبیه و دبستان ثارالله میانه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از ایسنا، همزمان با هفته دولت یادمان شهدای و ساماندهی گلزار شهدای دبیرستان دخترانه زینبیه و دبستان ثارالله میانه به بهره‌برداری رسید و دست‌اندرکاران این پروژه تجلیل و تکریم شدند.

قاسم صمدیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی در این مراسم با تبریک هفته دولت و تسلیت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات مسئولان امر در احداث یادمان و ساماندهی مزار مطهر شهدا زینبیه و ثارالله گفت:شهدا به نوبه خود احساس وظیفه کرده و به نحو احسن ادای دین کردند و وظیفه بازماندگان و همرزمان شهدا  زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و بیان اهداف شهدا در جامعه است.
وی یادآور شد:نزدیک 30 سال از شهادت دلخراش فرزندان عزیز این مرز و بوم،در بمباران دبیرستان دخترانه زینبیه و دبستان ثارالله به خاک و خون کشیده شده‌اند، می‌گذرد و با عنایت به وضعیت بودجه‌های عمرانی و لزوم احدث یادمان و مناسب‌سازی و ساماندهی مزار مطهر شهدا، خادمان شهدا در بنیاد استان، شهرستان و دستگاههای شهرستانی، حداکثر تلاش خود را در اجرای این پروژه به کار بستند.

وی ابراز امیدواری کرد با رونمایی از این پروژه که جهت بهره‌مندی خانواده‌های شاهد و ایثارگر، مردم مومن و متدین منطقه، آماده شده، گامی در جهت رضایت الهی و خانواده‌های شاهد و ایثارگر برداشته شده باشد.


گلزار شهدای زینبیه و ثارالله به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران، با 42 مزار در فروردین 1394 در زمینی به مساحت  260متر مربع و با هزینه دو میلیارد ریال و با مشارکت 300 میلیون ریالی شهرداری و شورای شهر میانه به اتمام رسیده و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید