طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

حجت الاسلام امیرنژاد: افراد انقلابی باید صادقانه، قاطع و جازم سخن بگویند

 

آیین گرامیداشت هفته دولت با حضور فرمانده و شورای حوزه شهید کلاهدوز و ده ها نفر از بسیجیان شرکت نفت در نمازخانه شرکت نفت ناحیه ویژه میانه برگزار شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با استناد به آیات قرآن، رعایت تقوا در ابعاد فردی و سیاسی را امری ضروری دانست و خاطر نشان کرد: سعادت دنیوی و اخروی و همچنین بهره مندی از الطاف و عنایات خداوند متعال در گرو رعایت تقوا، محقق خواهد شد.

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد با اشاره به هجمه های داخلی ،منطقه ای و فرامنطقه ای دشمنان در ابعاد مختلف، گفت: یکی از اهداف دشمن در ایران، بر پایی جنگ اقتصادی و جنگ یا تهاجم فرهنگی است که تنها راه برون رفت از این جنگ توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و پیروی از آرمانهای امام راحل است.

   وی در بخش دیگری از سخنان خود، پنج ویژگی افراد انقلابی از منظر حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری اشاره کرد و اظهار داشت: هیچ تفاوتی نمی کند که اشخاص جامعه و مردم در چه لباس و پست و مقامی باشند بلکه هرکس بخواهد فردی انقلابی باشد، باید این پنچ ویژگی را دارا باشد یا آن را در خود ایجاد نماید.

   امیرنژاد، ساده زیستی و نفی اشرافیت، روحیه استقلال طلبی، مردمی و با مردم بودن، بصیرت در کلیه امور و عدم سیاست زدگی، شجاعت و شهامت را ویژگی های افراد انقلابی دانست و متذکر شد: افراد انقلابی باید بی ریا و صادقانه زیسته و قاطع و جازم سخن بگویند.

خبرنگار: باقر غفاری


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید