طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

خداحافظی رسمی شهرام محمودی از تیم ملی

شهرام محمودی، پشت خط زن تیم ملی والیبال قبل از شروع المپیک اعلام کرده بود به دلیل مصدومیت های شدیدی که سال ها با او همراه است، بعد از پایان مسابقات ریو از بازی در تیم ملی خداحافظی خواهد کرد.


پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران که قبل از المپیک گفته بود بعد از این رقابت ها خداحافظی خواهد کرد، گفت: سال آینده قطعا در تیم ملی بازی نخواهم کرد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از ورزش سه، شهرام محمودی، پشت خط زن تیم ملی والیبال قبل از شروع المپیک اعلام کرده بود به دلیل مصدومیت های شدیدی که سال ها با او همراه است، بعد از پایان مسابقات ریو از بازی در تیم ملی خداحافظی خواهد کرد.

او حالا در میانمار و رقابت های جام باشگاه های آسیا حضور دارد تا تورنمت های بین المللی او تمامی نداشته باشد اما با این حال او می گوید:« فعلا تمایلی برای بازگشت به تیم ملی ندارم. سال آینده قطعا در تیم ملی بازی نخواهم کرد و امیدوارم با رفع مصدومیت هایم، بدون درد به بازی کردن در باشگاه ادامه دهم. فعلا به تیم ملی فکر نمی کنم و نیاز به استراحت دارم. با توجه به مصدومیت هایم برایم سخت است که در تمام طول سال درگیر تمرین و مسابقه باشم.»

شهرام محمودی متولد ۱۳۶۷ و اهل میانه است. وی والیبال را از حدود سن 9 سالگی و مسابقات بین مدارس شروع کرده؛ تیم های نوجوانان و جوانان پیکان اولین حضور حرفه ای وی در والیبال بوده است.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید