طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه : عملی شدن مصوبات شورای آموزش و پرورش نشان از عملکرد خوب این نهاد دارد


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: عملی شدن مصوبات شورای آموزش و پرورش در میانه نشان از عملکرد خوب  مدیرآموزش و پرورش، کارکنان و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان است که جای بسی تقدیر دارد.

 حمید شکری در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان میانه گفت: همکاری و تعامل اعضای شورای آموزش و پرورش در تسهیل راه برای پیشبرد امور نقش مهمی ایفا نموده است  اما برای تحولی بنیادین و اساسی در حوزه آموزش و پرورش، باید نقش مشارکت و همدلی در شوراهای آموزش وپرورش  بسیار پررنگ تر از گذشته باشد.
وی با ارزیابی اقدامات انجام شده در سال گذشته و سال جاری توسط شورای آموزش و پرورش شهرستان و مطلوب خواندن این اقدامات، برنامه ریزی دقیق و مدون از سوی اعضای شورا را سبب موفقیت هرچه بیشتر شورا در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش خواند.  
شکری در ادامه  با گرامیداشت هفته دولت و یادو خاطره دولتمردان راستین نظام شهیدان رجایی و باهنر، به شاخصه های دولت تدبیر و امید و وضعیت مملکت اشاره کرده افزود: دولت تدبیرو امید با تورم  بالای 45  درصدی  بر سر کار آمده و خزانه را خالی و با بدهی 350 هزار میلیارد تومان تحویل گرفت که الحمدالله آخرین رقم تورم در حال حاضر 9 درصد اعلام شده و رشد اقتصادی 8/6- درصدی به 3 درصد رسیده و بنابر برآورد بانک جهانی ایران در سال جاری به توسعه اقتصادی 5 درصدی خواهد رسید.
شکری در ادامه افزود: در ارزیابی اخیری که سازمانهای بین المللی در حوزه کسب و کار انجام داده اند ایران 10 رتبه بالاتر رفته اما شاهد مشکلات عظیم و کارشکنیهایی هستیم که آمریکا و برخی کشورها بر علیه کشور ما روا داشته اند.
فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: دولت حاضر با چنگ و دندان از حق و حقوق مسلم ملت ایران علی رغم تنگناهای موجود در بحث برجام دفاع کرده و خواهد نمود.
شکری اظهار امیدواری کرد که دولت تدبیر و امید در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران با اختیاراتی که دارد بتواند به اهداف متعالی نظام در تمامی حوزه ها از جمله در حوزه آموزش و پرورش دست یابد.  

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید