طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

دیدار حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمدی میانجی با اعضای مجمع میانه ایهای مقیم تبریز + تصاویر



به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، در پی دعوت مجمع میانه ای های مقیم تبریز از حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمدی میانجی  برای شرکت در جلسه ماهیانه این مجمع، ایشان روز دوشنبه یکم شهریورماه در مسجد قبا تبریز حاضر شد و ضمن دیدار با جمعی از همشهریان میانه ای مقیم تبریز، راهبرد و اهداف شورای هم اندیشی نمایندگان ادوار میانه در مجلس را تبیین کرد. ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: ما با هدف ایجاد همگرایی و همدلی نخبگان میانه ای برای پیشرفت میانه اقدام به تشکیل هم اندیشی نمایندگان ادواری میانه نمودیم.

احمدی میانجی گفت: البته این اولین قدم برای همگرایی میانه ای ها برای پیشرفت و توسعه است و قدم بعدی تشکیل بانک اطلاعات نخبگان میانه ای است و نیز شناسایی متخصصین جهت تشکیل کار گروه های تخصصی از نخبگان میانه ای است.

وی افزود: هدف ما ایجاد یک  تیمی شبیه یک تیم ملی برای پیشرفت و توسعه میانه هست. این استاد حوزه علمیه تصریح کرد: حرکت پیشرفت میانه با حضور همه سلایق و گرایش های سیاسی داخل نظام شکل می گیرد که البته یک حرکت فرا جناحی است.

حجت الاسلام احمدی میانجی اعلام کرد: ما پیشنهاد تعیین روز ملی میانه را دادیم تا در یک روز همه نخبگان میانه ای در یک مجلس دور هم جمع شوند و به هم اندیشی در باره پیشرفت میانه بپردازند.

ایشان همچنین از جامعه میانه ای های مقیم تبریز خواستند در تشکیل تیم ملی پیشرفت میانه هم اندیشی نمایندگان ادواری میانه را یاری نمایند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید