طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

ساختمانهای احداثی جدید در صورت تشکیل پرونده در شهرداری می توانند از خدمات بهره مند شوند


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: ساختمانهای فاقدآب، برق و گاز می توانند از دهم شهریور با مراجعه به شهرداری و تشکیل پرونده از انشعابات ادارات خدمات رسان بهره مند شوند.
حمید شکری در جلسه هماهنگی ساخت و ساز غیر مجاز در شهرستان میانه افزود: به هیچ وجه نباید برای ساختمانهای جدید احداثی که از شهرداری پروانه نگرفته اند ارائه و توسعه خدمات صورت گیرد.
وی افزود: مراجعه کنندگان برای ارائه خدمات باید در شهرداری تشکیل پرونده دهند تا بعد از رسیدگی، جریمه آنها که در صورت مراجعه به شهرداری 1 دهم خواهد بود به شهرداری جهت ارائه پایان کار پرداخت شود.
فرماندار میانه با بیان اینکه تمامی ساختمانهایی که در محدوده طرح مصوب سکونتگاههای غیر رسمی ایجاد شده اند می توانند به شهرداری مراجعه کرده و بر اساس طرح مذکور که در استان و شهرستان مصوب شده تشکیل پرونده بدهند تا مجوز ها لازم از سوی شهرداری به آنها ارائه شود.
شکری از شهرداری میانه خواستار تشکیل پرونده پس از استعلامات لازم شد تا اگر بر اساس طرح مصوب بود مجوز ارائه خدمات برای آنها صادر شده و با حداق جریمه پایان کار دریافت نمایند.
وی ساماندهی سکونتگاههای غیر رسمی را سبب درآمدزایی برای شهرداری خوانده افزود: زمان پرداخت جریمه نیز اگر از 36 ماه به 60 ماه تغییر کند هم خانوارها احساس رضایت کرده و شهرداری نیز به درآمد حاصل از این اقدام دست خواهد یافت.
وی در ادامه  خواستار راه اندازی پلیس ساختمان در اسرع وقت برای مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهر شد.
                                    

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید