طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

گزارش اولین جلسه هیأت اجرایی شورای هم اندیشی نمایندگان ادواری شهرستان میانه

اولین جلسه اعضای هیأت اجرایی شورای هم اندیشی نمایندگان ادواری شهرستان میانه پنجشنبه؛ 28 مرداد ماه در محل دفتر مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، در اولین جلسه هیأت اجرایی  شورای هم اندیشی نمایندگان ادواری شهرستان میانه حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمود احمدی میانجی و نفرات منتخب نمایندگان ادوار گذشته مجلس در میانه حضور داشتند که به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در موضوعات مختلف پرداختند.

در این جلسه آفای سید مجید موسوی به عنوان دبیر و آقای حسین صفی خانی به عنوان منشی انتخاب شدند و همچنین مقرر گردید جلسات هیأت اجرایی هر هفته بصورت منظم تشکیل شود تا موضوعات مورد بحث در جلسه اصلی شورای هم اندیشی که با حضور خود نمایندگان ادواری برگزار خواهد شد کارشناسی شده و مشخص بصورت دستورجلسه به ایشان ارائه شود.
همه نمایندگان ادوار گذشته مجلس از حوزه انتخابیه شهرستان میانه که در قید حیات هستند در شورای هم اندیشی نمایندگان میانه عضویت دارند البته بجز حجت الاسلام والمسلمین سیدسجاد حججی که به علت کهولت سن و بیماری امکان حضور در این جلسات برایشان مقدور نیست.
اعضای اصلی شورای هم اندیشی نمایندگان ادواری شهرستان میانه به ترتیب آقایان سیدحسین هاشمی،جمشید قنبری ممان،محمد کیافر، سیدبهلول حسینی،سیدمحمدرضا حاجی اصغری،محمدعلی مددی،فردین فرمند و یعقوب شیویاری می باشند و نفرات منتخب ایشان در هیأت اجرایی به ترتیب آقایان مرتضی اخوان، منوچهراطهری، جواد محسنی،میرمقدم شهیدی،ناصر خدادادی،مهدی پزشکی،سید مجید موسوی وحسین صفی خانی می باشند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید