طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

کاشانی:روشن است چرا حکم تمدید خدمتم نقض گردید/ در فرمانداری هجمه‌های زیادی به من می‌شد

کاشانی گفت: برای همگان روشن است که چرا حکم ادامه مسئولیت بنده علی‌رغم تمدید یک ساله لغو شد و 8 ماه باقیمانده را کار نکردم.


به گزارش شهرمیانه به نقل از آناج، پیش از ظهر امروز سید سعید کاشانی در آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان شبستر با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدا، اظهار داشت: شهدای مدافع حرم در فراتر از مرزهای انقلاب اسلامی از هویت و شناسنامه نظام جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند.

کاشانی با تقدیر از حمایت‌های مردم و امام جمعه شبستر، افزود: ایشان امام جمعه‌ای نمونه در اخلاق، تواضع و منشأ و محور وحدت در شهرستان شبستر هستند.

وی با تقدیر از همراهی مسئولین و حمایت آنان در طول مدت خدمتش در فرمانداری شبستر، ابراز کرد: بنده شاکر خداوند هستم و اگر بخواهم گزارشی بدهم، این گزارش‌ها نتایج عملکرد مدیران فهیم و تلاشگر شهرستان است که با حمایت مردم با فرهنگ و شهیدپرور شهرستان شبستر انجام شده است.

فرماندار سابق شبستر با بیان اینکه هر چیزی آغاز و پایانی دارد، اذعان داشت: به این فکر نمی‌کنم که در حالی که حکم خدمتم برای یکسال تمدید شده بود، چرا نقض گردید و به چه علتی هشت ماه دیگر را کار نکردم، این برای همه روشن است که چرا کار نکردم و چه اتفاقی افتاد.

کاشانی با اشاره به اینکه عنایات خداوند شامل حال خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی شده بیان کرد: بنده از بدو پیروزی انقلاب اسلامی 34 سال به عنوان سربازی کوچک در انقلاب اسلامی در سلامت نفس و صادقانه خدمت کرده‌ام  و این نشان و مدال سرمایه بزرگی برای دنیا و آخرتم است.

وی ادامه داد: علی رغم هجمه‌ای که در سازمان خودم بر بنده بود و آنها را به خدا می‌سپارم، از مدیران بزرگی که به بنده اعتماد کردند ممنونم و تا نفس دارم برای نظام جمهوری اسلامی بدهکارم و شاکر خداوند هستم که بنده ناچیز خود را در مسیر خدمت به نظام قرار داد.

فرماندار سابق شبستر با اشاره به ویژگی های مومنان، توضیح داد: عهد و پیمان ما بر مبنای اخلاق و صداقت است، مومن باید ادبیاتی مناسب داشته و جذاب، خوش رو و اهل مدارا باشد؛ بنده به حدی که در توانم بود سعی کردم بر این مبنا حرکت کنم و بابت آن که در توانم نبوده از مردم و مسئول شهرستان شبستر عذرخواهی میکنم.

کاشانی اضافه کرد: در طول دوران خدمتم سعی کردم  از قداست و جایگاه سازمانم صیانت کنم و تا به امروز در هیچ کدام از مسئولیت هایم اجازه نداده و نخواهم داد که نیروهای غیرسازمانی در سازمانم دخالت کنند.

وی با بیان اینکه در آموزه های دینی و خصوصا در دولت تدبیر و امید یاد گرفته‌ایم که تصمیم‌ها را بر اساس تدبیر اتخاذ کنیم، ابراز داشت: تدبیر ریشه اش از مدیریت است و تصمیم گیری باید  بر اساس عقلانیت، عدالت، شایسته سالاری  بوده و  برای مردم امیدآفرین باشد نه اعتماد سوز .

فرماندار سابق شبستر با اشاره به سخنان امام علی(ع)، خاطرنشان کرد: امانت طعمه نیست و من این امانت را به سادگی در مسیر امیال شخصی شخص خاصی نمی توانستم بگذارم و در این ارتباط همه در جریان هستید چه اتفاقی افتاد، فلذا من به سازمان، همکارانم و مردم بافرهنگ شهرستان شبستر احترام قائلم.

وی بیان داشت: کاشانی امروز نیز نرود یک سال دیگر می رود ولی بنده اکنون احساس آرامش می کنم که با عزت می روم و اجازه ندادم که این سازمان در اختیار افرادی قرار گیرد که به مصلحت سازمان نیست.

فرماندار سابق شبستر اظهار داشت: تفکیک قوا جداست و حق دخالت ندارند، می توانند با هم تعامل کنند، تعامل قاعده ای دارد و بایدنظام مند باشد و تعامل این نیست که من هرچه گویم شما چشم بگویید.

کاشانی با تبریک انتصاب آقای طالب پور به عنوان فرماندار شهرستان شبستر گفت: وی کارنامه درخشانی در عرصه خدمتگزاری دارد و بنده این انتصاب را به او تبریک می گویم.

وی با تقدیر از همراهی مردم شهرستان و خانواده های شهدا، ایثارگران و ائمه جمعه شهرستان شبستر خاطرنشان کرد: خدمتم در شهرستان شبستر به عنوان سربازی کوچک دوران شرینی بود وخوشحالم که حسن ختام دوران خدمتم را در بین مردم شهرستانی که عصاره فرهنگ ناب اسلامی، ایرانی و هویت هستند بودم و از این دوره لذت بدم و فراموش نخواهم کرد.

فرماندار سابق شبستر در بخش پایانی سخنان خود با طلب حلالیت گفت: بنده سیدی را یدک می کشم و امیدوارم به خاطر جدم بنده حقیر را حلال کنید.

در این مراسم با تقدیر از زحمات سید سعید کاشانی ،منصور طالب پور به عنوان فرماندار جدید شهرستان شبستر و همچنین با تقدیر از حمید رضا سلمانیان ،حیدر ملکی علیشاه به عنوان معاون فرماندار شبستر معرفی شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید