طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

برکناری سیدسعید کاشانی؛ فرماندار میانه ای شهرستان شبستر


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، شنیده ها حاکی است مسئولان استانی تصمیم دارند سیدسعید کاشانی؛ فرماندار شهرستان شبستر را برکنار  و فرد دیگری را جایگزین وی بکنند. این تصمیم در حالی اتّخاذ می شود که حدود 9 ماه تا انتخابات باقی است و گمان می رود که پشت پرده این عزل و نصب ها اهداف انتخاباتی نهفته باشد.
گفتنی است کاشانی متولد ۱۳۳۷ د ر شهرستان میانه و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی میباشد وی از اصولگرایان میانه رو بوده و در دولتهای نهم و دهم مسولیت سیاسی داشته  و قبل از تصدی فرمانداری شبستر،  معاونت  سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه مراغه را برعهده داشت.
سید سعید کاشانی برادر حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید وحید کاشانی؛ از اساتید برجسته و ولایی حوزه های علمیه قم می باشد.

سوابق اجرایی و مدیریتی  سعید کاشانی ؛

– معاون جهاد سازندگی شهرستان میانه

– معاون شبکه بهداشت و درمان

– سرپرست فرمانداری شهرستان میانه

– معاون فرماندار تبریز

– فرماندار شهرستان ملکان

– معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه

- فرماندار شهرستان شبستر

 

 

دیدگاه‌ها  

صفری
0 #3 صفری 1395-05-29 13:40
نامه سرگشاده به استاندار آذربایجان شرقی

بسم الله الرحمن الرحيم

استاندار آ.ش اقای جبارزاده

سلام علیکم

در انتخابات ریاست جمهوری گذشته ، مردمانی که از افراط و تفریط جناحهای سیاسی خسته شده بودند به تدبیر و امید دل خوش کردند تا شاید از بی تدبیری ها رهیده و چشم امید به آینده داشته باشند ، غافل از اینکه با شعار تدبیر گول خورده و در چاه بی تدبیری دولتمردان خواهند افتاد .

استاندار جناب آقای جبارزاده شاید در ابتدای امر خوشحال بودیم استانداری چون شما با آن سوابق علمی و سیاسی کشتی استان آذربایجان شرقی را به ساحل امن هدایت خواهد کرد ، زهی خیال باطل بود همه ، با آنچه از شما می بینیم ، در اوج تجربه سیاسی همچو طفلان معرکه گیر سر کوچه و بازار عمل میکنی و این جای سوال است که چرا ؟

اتفاقات اخیر در شهرستان شبستر و نحوه تغییرات مدیریتی هم جایگاه سیاسی و هم شخصیت سیاسی جنابعالی و هم تدبیر دولت تدبیر را زیر سوال برده است!!!

حکم فرماندار خویش به مدت یکسال تمدید میکنید ، چندی نگذشته بعلت درخواست نماینده شهرستان جهت تحمیل شخص مورد نظر خویش به معاونت فرمانداری و مخالفت فرماندار ، فرماندار خود را قربانی معامله پشت پرده خود با نماینده میکنی !!! و بی هیچ تحقیق و دلیل منطقی تسلیم نماینده می‌شوی.

جناب آقای جبارزاده فرماندار شما دو ساله بود و شهرستان شبستر با آن همه مشکلات ثبات مدیریتی را نیاز داشت شایسته نبود فرماندار را قربانی سهم دهی نماینده به اعضای ستاد خودش بکنی ، از کجا معلوم نماینده چندی بعد فرمانداری همین شخص را از شما نخواهد آنوقت چه خواهید کرد؟

تغییرات مدبرانه و کارشناسانه در عرصه مدیریتی حق شماست اما بی تدبیری در عمل از استاندار تدبیر و امید قابل بخشش نیست.

همکاری قوا در حاکمیت لازمه توسعه و پیشرفت کشور است اما دخالت قوا در همدیگر و معامله با همدیگر امری ناپسند ، خیانت به کشور و توهین به شعور مردم است.

اینجانب رونوشت این نامه را به روسای قوا و وزیر کشور و رسانه ها ارسال میکنم یا پاسخی قانع کننده بدهی یا افکار عمومی در عملکرد استاندار و نماینده به قضاوت بنشینند. تا یادت باشد تصمیم برای خاله و عمه ات نمی گیری سرنوشت یک ملت در میان است.
والسلام

علی صفری شهروندی از شبستر
نقل قول کردن
امیر
0 #2 امیر 1395-05-28 22:18
برکنار؟؟!! کاشانی در اعتراض به دخالت نماینده استعفا و تقاضای بازنشستگی داده پس لطفا با اطلاع خبر درج کنیم
نقل قول کردن
شهر میانه
0 #1 شهر میانه 1395-05-27 13:46
چند ساعت بعد از انتشار خبر برکناری آقای کاشانی در پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، این خبر توسط پایگاه های خبری شهرستان شبستر تأیید و فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.


شبستر خبر: آئین تودیع و معارفه فرماندار جدید شبستر برگزار می‌شود

http://yon.ir/933I
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید