طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

معاون سیاسی فرماندار میانه: باید تقاضا برای مواد مخدر را به حداقل برسانیممعاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: باید تلاش کنیم تقاضا برای مواد مخدر را به حداقل رسانده و در کنار آن با قدرت به فکر مقابله و درمان باشیم.

محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی برپایی همایش مبارزه با مواد مخدر در شهرستان میانه با بیان اهمیت پیشگیری در حوزه مواد مخدرگفت: پیشگیری مهمتر از درمان می باشد که کاهش تقاضا در این حوزه بالاترین پیشگیری به شمار می رود.

وی اظهارکرد: عدم تقاضا سبب عدم موفقیت برای عرضه کننده مواد خواهد بود.

مشایخی با اشاره به اینکه کشور ما محل ترانزیتی  بوده و از طرفی مواد مخدر صنعتی،سنتی و ..  به صورت انبوه ترانزیت می شود تنها راه چاره را جلوگیری از تقاضا برای مواد عنوان کرد.

معاون فرماندار میانه اظهار کرد: استان آذربایجان شرقی در مبارزه با مواد مخدر رتبه اول را کسب کرده و این امر برآیند تلاش تمام شهرستانهای استان است که میانه در این راستا جزو شهرستانهای برتر می باشد.

وی با بیان اینکه امروزه در کشورهای موفق و پیشرفته، مواد مخدر در محلهای عمومی وجود دارد، اما تقاضا برای مواد وجود ندارد افزود: ما نیز باید در کشور خود به کاهش تقاضا بیندیشیم.

مشایخی از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی، همایش پیشگیری از اعتیاد و برپایی نمایشگاه تخصصی پیشگیری از اعتیاد در شهریور ماه سالجاری خبر داده افزود: باید از راههای مختلف از جمله آموزش، مردم را آگاه کنیم زیرا آگاهی سبب کاهش تقاضا شده و راه را برای عرضه در حوزه مواد می بندد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید