طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

محمدرضا مشایخی: ادارات با پلیس راه جهت رفع امور ترافیکی و امنیتی همکاری کنند


معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان میانه خواستار همکاری ادارات شهرستان با پلیس راه جهت رفع امور ترافیکی و امنیتی شد.

محمدرضا مشایخی در جلسه معارفه فرمانده پلیس راه میانه با اشاره به اهمیت پلیس راه گفت: با کنترل شبانه روزی این عزیزان در جاده ها، شاهد کاهش تصادفات در جاده ها هستیم اما  با توجه به وسعت شهرستان میانه و همچنین وجود اتوبان و چندین جاده اصلی در شهرستان توجه بیشتر در خصوص کنترل ترافیک جاده های شهرستان لازم و ضروری است.

وی با بیان اینکه تردد در برخی فصل ها مخصوصا ایام تعطیلات از جمله در جاده های سرچم- اردبیل و میانه-میاندوآب بیشتر می باشد  خواستار توجه ویژه پلیس راه برای کاهش تصادفات در این محورها شد.

مشایخی از زحمات شبانه روزی یونس احسان فر بعنوان فرمانده پلیس راه طی در حدود 7 سال در این شهرستان تقدیر و تشکر نمود ه و برای قنبرمحرمی فرمانده جدید پلیس راه میانه آرزوی موفقیت کرد.

رئیس پلیس راه استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با اشاره به کاهش 18 درصدی حوادث جاده ای از ابتدای سال جاری، نقش دوربین های ثبت تخلفات و تشدید اعمال قانون راهنمایی و رانندگی در این راستا را تاثیر گذار دانست.

سرهنگ جواد ناموران افزود: در استان آذربایجان شرقی بیش از 13 هزار کیلومتر راه مواصلاتی اصلی وجود دارد که با تلاش مامورین پلیس راه استان، میزان تصادفات نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

وی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 195 نفر در حوادث جاده ای فوت کرده اند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 18 درصد کاهش یافته است.

ناموران با تاکید بر اینکه تا پایان تعطیلات تابستان نظارت بر عملکرد رانندگان وسائط نقلیه تشدید خواهد شد، افزود: علاوه بر نظارت مستقیم پلیس بیش از 29 دستگاه دوربین مدرن نسبت به ثبت تخلفات رانندگی و اعمال قانون در محورهای استان نصب شده و کار تجهیز و نصب دوربین های جدید در دیگر مناطق استان نیز ادامه خواهد داشت.

گفتنی است قنبر محرمی قبل از این عهده دار فرماندهی پلیس راه در جلفا بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید