طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

بازدید دادستان میانه از طرح ساماندهی کشتارگاه و میدان دواب شهرداری

meydane davvab  (1)

بازدید دادستان میانه از طرح ساماندهی کشتارگاه و میدان دواب شهرداری

دادستان میانه از طرح ساماندهی و تجهیز کشتارگاه و میدان دواب شهرداری میانه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه؛ سعید امامی به همراه جلیل خرده فروش؛ شهردار میانه، با حضور در مجتمع عرضه و کشتار دام شهرداری در جریان روند پیشرفت عملیات تبدیل کشتارگاه سنتی به نیمه صنعتی و احداث تاسیسات و نصب تجهیزات میدان دواب قرار گرفتند.

دادستان میانه استفاده از تجهیزات نوین در نظارت و کنترل معاملات و پایش تصویری محوطه را در کاهش مشکلات میدان دواب مؤثر دانست و گفت: انجام معاملات به روش سنتی همواره زمینه بروز اختلاف و درگیری هایی را در بین خریداران و فروشندگان دام در میدان دواب پدید می آورد که با استفاده از تجهیزات مناسب توزین و صندوقداری بسیاری از این مشکلات خود به خود از بین می رود.

امامی همچنین استفاده از دروبین های مدار بسته در محوطه میدان دواب را در ارتقاء امنیت بازار دام بسیار موثر عنوان کرد.

دادستان میانه با تأکید بر حفظ اهمیت بالای امنیت غذایی و بهداشتی مردم شهرستان افزود: دادستانی آمادگی دارد پس از راه اندازی کشتارگاه نیمه صنعتی، در راستای ممنوعیت کشتار دام به روش سنتی در تمامی بخش های شهرستان اقدام لازم را انجام دهد تا گوشت مصرفی مردم شهرستان در بهترین شرایط بهداشتی و فنی تهیه و توزیع شود.

گفتنی است، طرح تبدیل کشتارگاه سنتی به نیمه صنعتی و ساماندهی محوطه و تاسیسات میدان دواب شهرداری میانه با مشارکت بخش خصوصی در قالب قرارداد ساخت و تجهیز و اجاره (BLT) در حال اجراست.

حصار کشی و جداسازی میدان دواب از کشتارگاه، غرفه بندی و احداث بندهای اختصاصی برای عرضه کنندگان دام، نصب و راه اندازی دو دستگاه باسکول دو تنی دیجیتال مجهز به سیستم صندوقداری الکترونیک، احداث راه دسترسی به میدان دواب به طول ۱۳۰ متر ، احداث غذاخوری و سرویس بهداشتی و نصب دوربین های حفاظتی از جمله اقداماتی است که تا این مرحله به اتمام رسیده و سایر اقدامات نیز در حال انجام است.

meydane davvab (5)

meydane davvab (4)

meydane davvab (3)

meydane davvab (2)

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید