طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

مديرکل ارشاد استان: جشنواره مطبوعات و رسانه‌هاي آذربايجان شرقي برگزار مي‌شود


مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان شرقي، از برگزاري جشنواره مطبوعات و رسانه هاي آذربايجان شرقي خبر داد و گفت: اين جشنواره در نيمه دوم امسال برگزار مي شود که مي تواند در ارتقاي کيفيت رسانه هاي استان موثر واقع شود.

محمد محمدپور در مراسم روز خبرنگار که در مجتمع فرهنگي و هنري 29 بهمن تبريز برگزار شد اظهار داشت: اين قشر با آگاه سازي افکار عمومي مي تواند به رسالت خود عمل کند.

وي با اشاره به اينکه شغل خبرنگاري شغلي پرمشقت پراسترس وپرخطر، در عين حال تعيين کننده و موثر است، ادامه داد: دولت برنامه هاي گسترده اي با خرد جمعي در سطوح مختلف وزارت براي خبرنگاران در حال اجرا دارد و ساماندهي مطبوعات با تمهيدات متعدد در دست بررسي است.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان شرقي، با اشاره به ساماندهي مطبوعات و خبرنگاران، افزود: در چهار سطح خبرنگار، روزنامه نگار ارشد و... سطح بندي مي شوند که 50 درصد هزينه بيمه روزنامه ها و 65 درصد بيمه تکميلي خبرنگاران پرداخت مي شود.

محمدپور از برگزاري جشنواره مطبوعات و رسانه هاي آذربايجان شرقي خبر داد و گفت:  اين جشنواره در نيمه دوم امسال برگزار مي شود که مي تواند در ارتقاي کيفيت رسانه هاي استان موثر واقع شود.

وي، با اشاره به صدور کارت هاي خبري و خبرنگاري، خاطر نشان کرد: براي ساماندهي آگهي‌هاي نشريات نيز برنامه ريزي خاصي صورت مي گيرد تا با شفاف سازي، عدالت رسانه اي رعايت شود.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان شرقي، با تاکيد بر حفظ استقلال نشريات، ابراز داشت: شاخص هاي رتبه بندي مطبوعات و خبرنگاران بايد در ساماندهي تا اصلاح آن رعايت شود تا به ساماندهي مطلوب برسيم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید