طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار میانه: باید با پیشگیری بموقع از بروز هر گونه بیماریهای دامی مقابله شود


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: باید با پیشگیری بموقع و واکسیناسیون دامی از بروز هر گونه بیماریهای دامی مقابله شود.
حمید شکری در دیدار مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی، بر کنترل بیماریهای دامی و پیشگیری قبل از درمان اشاره کرده در خصوص شیوع تب برفکی در استان و کشورگفت: این بیماری خسارت زیادی به دامداران وارد کرد اما تلنگری شد برای برنامه ریزی دقیق و بموقع در مواقع بروز بحران و اینکه چگونه می توان با اقدام بموقع و درست از تلفات دامی و خسارات آن جلوگیری نمود.
وی تنها هدف از تمامی امور انجام شده در جامعه را خدمات رسانی به مردم با همکاری و تعامل تمامی ارگانها و نهادهای کشور عنوان کرده افزود: خدمت رسانی وقت نمی شناسد بلکه باید به صورت شبانه روزی باشد زیرا بحران خبر نمی کند.
مدیرکل دامپزشکی استان نیز در این جلسه گفت: در حال حاضر هیچ بیماری دامی در شهرستان وجود ندارد و تمامی بیماری های دامی کنترل شده است .                                                                           
امیر حسین بهداد با بیان اینکه تب برفکی در سطح گسترده و در اکثر کشورهای منطقه و سراسر کشور که از سوی کشورهای همسایه مخصوصاً از سوی کشور عراق منتقل شده، به ارائه گزارش عملکرد سازمان دامپزشکی استان پرداخت و افزود: اولین استانی که علی رغم کمبود امکانات توانست  بیماری تب برفکی را در کمترین زمان مهار کند استان آذربایجان شرقی بود .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید