طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرمانده سپاه میانه: این انقلاب ممکن است دچار انحراف شود اما هرگز پوست اندازی نخواهد کرد

   کارگاه آموزشی تایید محتوا با حضور مسئولین عقیدتی نظارت، فرماندهان و مسئولین فرهنگی و شباب حوزه های مقاومت بسیج در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد 

   مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در این کارگاه با بیان اهمیت و کارکردهای فتر تایید محتوا و تایدات شرعی در مجموعه سپاه، آن را مانعی بر سر ورود افراد، اندیشه ها و مکتوبات انحرافی در بدنه سپاه و بسیج انست و تاکید کرد: با رعایت مقررات محتوایی و شرعی بسیج و سپاه از اندیشه هاو اعمال گمراه و ضاله مصون خواهد ماند.

   حجت الاسلام حسن امیرنژادبا بر شمردن اصول لازم الرعایه ددر امر تایید محتوا و محورهای ممنوع در اجرای مراسمات، بر لزوم رعایت این مواردد در جهت عمق بخشی و اثرگذار شدن مراسمات و برنامه ها تاکید کرد.

   فرمانده سپاه میانه نیز در این مراسم، اسلامی شدن را ثمره اصلی انقلاب اسلامی و سپاه را میوه آن قلمداد کرد و افزود: دشمن به انحاء مختلف در صدد ایجاد انحراف در دین و بدنه سپاه است تا با انواع ترفندها همچون ترور، آلوه سازی به مادیات، نفوذ فرهنگ و سیاسی و ... تیشه به ریشه انقلاب بزند.

   جعفر غیابی با بیان اینکه این انقلاب ممکن است دچار انحراف شود اما هرگز پوست اندازی نخواهد کرد، اظهار داشت: خون شهدا ریشه های انقلاب را آبیاری کرده و آن را محکم و تنومند نموده است و اکنون این انقلاب پاک همچون دریایی خروشان، ناپاکی ها را از خود پس می زند.

   وی گفت: هدف از تایید محتوا، ممانعت از فساد و انحراف میوه انقلاب  و حذف مسائل ریزی است که ایجادگر انحراف است.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید