طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

شرکت کیندو از اول شهریور سال جاری به اجرای پروژه تصویر برداری در بیمارستان میانه اقدام می کندمعاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان میانه گفت: شرکت کیندو از اول شهریور ماه نسبت با رفع نواقص و اجرایی نمودن پروژه راه اندازی مرکز تصویر برداری در بیمارستان خاتم الانبیاء اقدام می کند.

 مهدی مشایخی در جلسه هماهنگی راه اندازی تصویربرداری دربیمارستان خاتم الانبیای میانه، افزود :شرکت کیندو بر اساس نقشه تایید شده از سوی بهداشت و درمان با هماهنگی نظام مهندسی و  تایید ناظر فنی از بابت معماری، تاسیسات و برق این مرکز به تعهدات خود در قبال راه اندازی مرکز تصویر برداری عمل خواهد کرد.

وی گفت: اجرای این پروژه به لحاظ مشکلات فنی از بهمن ماه سال گذشته راکد مانده بود که مقررشد بعد از رفع نواقص و ایرادات نقشه و با تایید نقشه از سوی نظام مهندسی، شرکت کیندو نسبت به روند ادامه پروژه اقدام کند.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مرکز تصویر برداری میانه ( ام.آر.آی، سی.تی. اسکن، رادیولوژی، ماموگرافی و  دستگاه سنجش تراکم استخوان) جزو ضروریات شهرستان میانه می باشد.

دکتر یعقوب شیویاری در جلسه هماهنگی راه اندازی تصویربرداری دربیمارستان خاتم الانبیای میانه، افزود: با راه اندازی این مرکز خواهیم توانست در خدمت شهرستانهای دیگر نیز باشیم. 

وی اظهار کرد: به جد پیگیر تاخیر در روند اجرای پروژه بوده و امروز حجت تمام کردیم تا مطالبات مردم برآورده شود.

شیویاری افزود: مصوبات صورتجلسه امروز باید به جد پیگیری شود که یکی از آنها آغاز به کار برای اجرای طرح از سوی شرکت کیندو از اول شهریور ماه است.

نماینده مردم میانه تاکیدکرد: شخصا برای برداشتن تمامی موانع از سر راه اجرای پروژه اقدام خواهم کرد تا به زودی شاهد راه اندازی مرکز تصویر برداری در میانه باشیم.

احمد سلام زاده مدیر عامل شرکت کیندو، تکمیل ساختمان مرکز تصویر برداری از زمان تایید نقشه و شروع 2 ماه  اعلام کرده  افزود: دستگاههایی که در این مرکز مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت عبارتنداز ام آر آی-سی تی اسکن-رادیولوژی-ماموگرافی و دستگاه سنجش تراکم استخوان که راه اندازی این دستگاهها 6 ماه طول خواهد کشید تا در این مرکز مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید