طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه: درتخصیص منابع مالی برای توسعه روستاهای شهرستان مشکلی نداریم

 
فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان پتانسیل فراوان روستایی در شهرستان میانه و تسهیلات دولت برای توسعه روستایی افزود: دولت در تخصیص منابع مالی برای توسعه روستایی مشکلی ندارد.

 حمید شکری در جلسه توسعه روستایی شهرستان میانه افزود: در مرحله اول توسعه روستایی 10 روستا از شهرستان بعنوان الگوی توسعه روستایی انتخاب شده و طرح هر روستا یک طرح نیز در مرحله اجرا قرار دارد.

وی تاکید کرد: باید 10 طرح برای روستاهای الگو مشخص شده و جهت تصویب به فرمانداری ویژه و استان در جهت اجرایی شدن ارائه شود.

وی اجرای الگوهای کشت از جمله زعفران، گیاهان دارویی، برنج برای تولید سبوس و آرد برنج ، پوشاک و صنایع دستی، مباحث گردشگری ودیگر پتانسیلهای دامی و کشاورزی را از امور مهم برای سرمایه گذاری عنوان کرده افزود: باید طرح هایی ارائه شود که توجیه اقتصادی برای سرمایه گذاری داشته باشد.

وی بانک سینا، صندوق کارآفرینی امید، بسیج سازندگی و پست بانک را از جمله مراکز ارائه تسهیلات با سود حداکثر 6 درصدی برای توسعه روستایی عنوان کرد.

گفتنی است روستاهای اسلام آباد، سبزارباط، شیخدرآباد، نشق، ورنکش، گوگدرق، لله لو، قره بلاغ، بلوکان و کندوان 10 روستای الگو از شهرستان برای توسعه روستایی با توجه به پتانسیلها و ظرفیتهای موجود به شمار می رود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید