طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرمانده سپاه میانه:حتی استخوانهای ترک خورده شهدا نیز در دفاع از و ولایت وارد میدان شده اند

  فرمانده سپاه میانه: حتی استخوانهای پوسیده و ترک خورده شهدا نیز در دفاع از انقلاب و ولایت فقیه وارد میدان شده اند

   یادواره شهدای شهر ترکمانچای با شرکت صدها نفر از مردم این شهر اعم از پیر و جوان، مرد و زن در محضر دو شهید گمنام در مسجد جامع ترکمانچای برگزار شد.

   فرمانده سپاه میانه با بیان اینکه در محضر شهدا بودن توفیق و عنایتی از جانب خداست، اظهار داشت: به ظاهر ما میزبان شهداییم اما در واقع ما میهمان و آنها میزبان ما هستند.

   جعفر غیابی شهدا را مدافعان واقعی انقلاب اسلامی و ولایت فقیه دانست و گفت: شهدا اجازه ندادند انقلاب اسلامی ایران که مقدمه انقلاب حضرت ولی عصر(عج) است به انحراف کشیده شود.

   وی تصریح کرد: حتی استخوانهای پوسیده و ترک خورده شهدا نیز در دفاع از انقلاب و ولایت فقیه وارد میدان شده اند و هر زمان با آشکار شدن جنازه مطهر تعدادی از آنان، انگار دفاع از انقلاب از سر گرفته می شود.

    امام جمعه ترکمانچای نیز در این مراسم با بیان اینکه شهدا هم برکات مادی و هم برکات معنوی برای ما به ارمغان آورده اند، ایستادگی در برابر زیاده خواهی های دشمن و حفظ استقلال کشور و نظام را از برکات مادی آنان عنوان کرد و افزود: برکات معنوی آنان کل عالم را فرا گرفته است و مختص کشور ما نیست.

   حجت الاسلام یونس کیانی رسیدن به مقام شهادت را بسیار دشوار دانسته و اظهار داشت: برای رسیدن به این مقام که "عند ربهم یرزقون" مقام آنان است باید از تمامی لذات و مادیات و دلبستگی ها گذشت و خالصانه باارزشترین سرمایه دنیوی که همان جان انسان است را تقدیم حضرت حق کردد.
نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید