طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

حجت الاسلام امیرنژاد: تمام ائمه استکبارستیز بودند منتها ابزارها تفاوت می کرده است


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میانه در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت امام صادق(ع): تمامی ائمه(ع) استکبار ستیز و مدافع مظلوم بودند منتها ابزارها تفاوت می کرده است

    در آستانه فرا رسیدن سالروز شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، مراسمی با حضور کارکنان رسمی و وظیفه در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد.

   مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با بیان اینکه روش و ابزار مبارزه امام صادق(ع) روش علمی و با ابزار علم بود، اظهار داشت: تمامی ائمه(ع) استکبار ستیز و مدافع مظلوم بودند منتها ابزارها تفاوت می کرده است

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد، از امام باقر(ع) به عنوان بنیانگذار دانشگاه های علمی و امام صادق(ع) را پرورش دهنده شاگردانی ممتاز و اسلام شناسانی واقعی در علوم مختلف یاد کرد و افزود: تربیت 4000 دانش آموز کارآمد مهمترین ثمره شیخ الائمه(ع) بوده است.

   وی مجهز شدن به ابزار و سلاح علم را بهترین راه مقابله با دشمن عنوان کرد و افزود: برای مقابله با چالشهای داخلی، منطقه ای و فرامنطقه ای چاره ای جز تجهیز به سلاح علم نداریم.

   حجت الاسلام امیرنژاد در بخش دیگری از سخنان خود، نفاق را ثمره تمدن دانست و با بیان اینکه متاسفانه هر چه متمدن تر می شویم نفاق نیز در جوامع بیشتر می شود گفت: امروز جنایتکاران بزرگ قرن خود را حامیان حقوق بشر می دانند و اسلام نیز از ابتدای پیدایش تا کنون ضربه ای که از نفاق خورده است از هیچ چیز نخورده است.

   امیرنژاد، دروغگویی صریح، چربزبانی و القای باطل به جای حق را از جمله خصوصیات منافقان عنوان کرد و تاکید کرد: باید با هوشیاری کامل و دقت زیاد، مراقب آسیب ها و گزند نفاق باشیم.

   خبرنگار: علی محمّد عزّتی


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید