طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

كسب مدال طلاي تكواندو كاران عرفان ناظمي(ستاره مسابقات) وامير محمد بخشي در مسابقات كشوري

بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشورنوجوانان پسر، با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید و تیمهای مازندران والبرز به ترتیب دوم و سوم شدند و آذربایجانشرقی با اختلاف اندک چهارم تیمی شد و عرفان ناظمی تکواندو کار (آذربایجانشرقی )بعنوان فنی ترین تکواندوکار مسابقات کشوری معرفی شد.
آذربایجانشرقی با اختلاف اندک چهارم تیمی شد/تکواندو کار آذربایجانشرقی بعنوان فنی ترین تکواندوکار مسابقات کشوری معرفی شد

بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشورنوجوانان پسر، با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید و تیمهای مازندران والبرز به ترتیب دوم و سوم شدند و آذربایجانشرقی با اختلاف اندک چهارم تیمی شد و عرفان ناظمی تکواندو کار آذربایجانشرقی بعنوان فنی ترین تکواندوکار مسابقات کشوری معرفی شد.
بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان پسر یادواره شهدای مدافع حرم، با حضور283 هوگوپوش در قالب 32 تیم و از 31 استان کشور(آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی)، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد، کردستان، کرمان، کرمانشاه و کهیکلویه و بویر احمد و کیش) به میزبانی خانه تکواندو فدراسیون به کار خود پایان داد.
در این مسابقات تیم تکواندو منتخب استان آذربایجانشرقی با کسب دو مدال طلا و دو مدال برنز به مقام چهارم کشوری دست یافت.عرفان ناظمی در وزن هشتم مدال طلا ، امیر محمد بخشی در وزن ششم  مدال طلا ، علی نافع در وزن دهم  مدال برنز و محمد زنبقی در وزن نهم  مدال برنز کسب کردند.
عرفان ناظمی تکواندو کار وزن هشتم تیم منتخب استان آذربایجانشرقی ضمن کسب مدال طلای این دوره از مسابقات بعنوان فنی ترین تکواندو کار  انتخاب شد.
بهترین سرپرست: حمید زین الدینی(فارس)
بهترین مربی: رحیم صالحی (تهران)
فنی ترین بازیکن:عرفان ناظمی(آذربایجان شرقی)
تیم اخلاق: تیم هرمزگان
بازیکن جوانمرد: امیر رضا ایلخانی(کرمانشاه)
بهترین داوران: مجید عطارزاده (بوشهر) و اسماعیل یوسفی(مازندران)
در این دوره از رقابتها، هوگوپوشان تهرانی با کسب 4 مدال طلا، 1 برنز و 69 امتیاز بر سکوی قهرمانی این دوره از مسابقات ایستادند. تیم مازندران با کسب 2 مدال طلا، یک نقره، یک برنز و 54 امتیاز عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم البرز با دو مدال طلا، دو برنز و 49 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.
همچنین از سوی کمیته برگزاری مسابقات برترینهای این دوره از مسابقات  معرفی شد و تکواندو کار آذربایجانشرقی بعنوان فنی ترین تکواندوکار مسابقات کشوری در رده سنی نوجوانان انتخاب شد.
مهندس رنجبرپور رئیس هئیت تکواندو استان گفت: علیرغم مربیان توانمند و بازیکنان خوب این استان، عمده مشکل بچه های این استان را عدم آشنایی با سیستم بازی با هوگو الکترونیکی عنوان و حل این مشکل را در اولویت برنامه های این هئیت قرارداد که با تامین این هوگو و آشنایی با نحوه امتیاز گیری در سیستم الکترونیکی در سالهای آینده شاهد رشد و شکوفایی چشمگیر از لحاظ کسب مدال طلا در سطح کشوری خواهیم بود.
وی افزود: حسن فلاحی راد مربی اسبق تیم ملی ، به عنوان مربی مستقیم این تکواندو کار از توان فنی بالایی برخوردار است و تا کنون شاگردان زیادی را در سطح آسیایی و جهانی پرورش داده است و از او بعنوان یکی از سرمایه های تکواندو کشور و استان نام برد که امید می رود با پشتکار و تلاش خود به جایگاه واقعی خود در امر مربیگری در سطح تیم ملی تکواندو دست یابد.


دیدگاه‌ها  

سمیه
0 #2 سمیه 1395-05-04 13:24
البته این تصویر مربوط به مسابقات قهرمانی استانی است. نه کشوری.
نقل قول کردن
سمیه
0 #1 سمیه 1395-05-04 13:23
تبریک به هر دو نوجوان عزیز و سخت کوش که مزد زحماتشون رو گرفتند بخصوص امیر محمد عزیز

ان شاء الله امسال مدال طلای مسابقات جهانی کانادا رو برای ما به ارمغان بیارن.
و همچنین تشکر از آقای فلاحی راد که با کمکها و رهنمودهاشون همیشه همراه تکواندوکاران میانه ای بوده اند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید