طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه از روند برگزاری کنکور سراسری در میانه بازدید نمود

 

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه از روند برگزاری کنکور سراسری 95 در میانه واقع در دانشکده علوم انسانی و دانشگاه پیام نور واحد میانه بازدید نمود.

محمدرضا مشایخی در حاشیه برگزاری کنکور 95 در میانه ضمن تقدیر از زحمات مسوولین برگزاری این رقابت بزرگ علمی، ارتقای کیفیت خدمات رسانی هر چه مطلوبتر به داوطلبین را خواستار شد.

وی اظهار کرد: کنکور باید در فضای مناسب و مطلوب برگزار شده و خدمات رسانی نیز به نحو مطلوب انجام شود تا داوطلبین بتوانند با احساس آرامش و آسایش هر چه بیشتر پاسخگوی سوالات آزمون باشند.

مشایخی گفت: امیدواریم داوطلبین عزیز نیز با همت و تلاش مضاعفی که برای موفقیت در کنکور سراسری متحمل شده اند بتوانند با کسب امتیازات بالا همچون سالهای گذشته سبب افتخار خود، خانواده ها و مردم شریف شهرستان میانه باشند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه خاطرنشان کرد: شهرستان میانه  همواره در تمامی عرصه ها از جمله عرصه های علمی و آموزشی افتخارآفرین بوده‌ که باید برای حفظ این جایگاه و ارتقای آن، نوجوانان و جوانان میانه ای بر همت خود بیافزایند. 

گفتنی است آزمون کنکور سراسری در میانه با حضور یک هزارو 824 نفر که یک هزار و 68 نفر آن را زنان و 756 نفر را مردان تشکیل می دادند در پنج گروه آزمایشی همزمان با سراسر کشور برگزار شد. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید