طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

حجت الاسلام اشراقی؛ معاون قضایی دیوان عدالت اداری: ثواب مدرسه سازی و کمک به مدارس کمتر از ساختن حسینیه نیست

حجت الاسلام والمسلمین اشراقی؛ معاون قضایی دیوان عدالت اداری در ششمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان میانه، در سخنانی عنوان کرد که ثواب کمک به امر مدرسه سازی و مدرسه یاری کمتر از ساختن حسینیه نیست.
به گزارش پایگاه خبری شهرمیانه از روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، حضرت حجت الاسلام والمسلمین اشراقی معاون قضایی دیوان عدالت اداری در ششمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان میانه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای حاضرین در جشنواره گفت:  مطمئن باشید که کمک به امر مدرسه سازی و مدرسه یاری جای بسیار مناسبی است و ثواب ساخت مدارس و کمک به مدارس کمتر از ساختن حسینیه نیست.

وی درحسینیه میانه ای های مقیم تهران درجمع مسئولین کشوری و خیرین مدرسه ساز یاد آور شد: دانش آموزان مناطق محروم به لطف و عنایات شما نیازمند هستند و انتظار این است که به اندازه که می توانید  در مسیر مدرسه سازی و کمک به مدارس همت کنید و امیدوارم این کار خیر شما زکات عمرتان باشد.

معاون قضایی دیوان عدالت اداری با اشاره به حاضرین بیان داشت: بزرگوارانی که اینجاهستند همگی اهل خیر و نیکی هستند درخواست می کنم که هرچه در توان داریدبه مدارس کمک کنید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید