طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه: تنها هدف از ارائه تسهیلات دولتی به واحدهای تولیدی، احیا، راه اندازی و تکمیل این واحدهاست


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه در سال جاری از سوی دولت برای واحدهای تولیدی اعتبار 160 هزار میلیارد ریالی در نظر گرفته شده، تنها هدف از پرداخت این تسهیلات را احیا، راه اندازی و تکمیل واحدهای تولیدی در راستای مقاومتی کردن اقتصاد و افزایش اشتغالزایی عنوان کرد.

حمید شکری در جلسه صنعت، معدن و تجارت شهرستان میانه با بیان اینکه باید مقدمات پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی فراهم شود از رییس صنعت ، معدن و تجارت شهرستان و رییس شهرکهای صنعتی برای جمع آوری اطلاعات واحدهای تولیدی و احصای مشکلات آنها تقدیر کرده  افزود: باید تولید کنندگان از باز شدن این سفره برای احیای واحدهای تولیدی مطلع شده و ما بعنوان مسوولین اجرایی نیز بتوانیم برای بهره مندی هرچه بیشتر این واحدها قدم برداریم.

وی کارشناسی و برآورد دقیق از تسهیلات پرداختی به این واحدها را خواستار شده افزود: تصویب و تخصیص وام به واحدهای تولیدی باید بگونه ای باشد که بغیر از تولید و احیا و توسعه آن در دیگر موارد استفاده نشود.

شکری ضعف مدیریت واحدهای تولیدی و کوتاهی مسوولین را سبب راکد و یا نیمه راکد ماندن برخی از واحدهای تولیدی عنوان کرده افزود: ما می خواهیم با بررسی موانع و مشکلات تولیدکنندگان و رفع آنها  به احیای این واحدها پرداخته و با این کار به افزایش اشتغالزایی و اهداف اقتصادی منطقه دست یابیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید