طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

کارکنان سپاه میانه با قرائت دعای وداع امام صادق(ع) با ماه مبارک رمضان وداع کردند

 
در این مراسم که با حضور کلیه کارکنان در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد، حجت الاسلام حسن امیرنژاد عید فطر را روز اهدای جوایز از طرف خدا به بندگان خود دانست و گفت: روزه واقعی، مومن را تا ماه رمضان بعدی از خطا، گناه و انحراف حفظ می کند.

   مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه افزود: باید با حفظ آثار ماه مبارک رمضان در وجودمان، از چشم و فکر و اعمال خود مراقبت و محافظت نماییم تا از حرکت در مسیر خطا در امان باشیم.

   وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه قلب جهان اسلام، غرب آسیاست و مرکز آن کشور ایران است، گفت: مراقب باشیم که دشمن با تمام وجود در پی ضربه زدن به اسلام و نظام است و مقابله با آن به هوشیاری کامل نیازمند است.

    امیرنژاد اضافه کرد: دشمن تمام تلاش خود را به کار بسته است تا با برهم زدن امنیت این منطقه و ایجاد تفرقه بین مذاهب و فرق اسلامی، سبک زندگی اسلامی را از بین ببرد و با ایجاد تشکیک در باورها و تررویج باورهای انحرافی، تضعیف هبری و کاهش اختیارات آن، القای حاکمیت دوگانه در کشور و فرافکنی در بین مسئولین، مردم را نسبت به نظام و مسئولین آن بی اعتماد کرده و از ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، اعتبار زدایی کند.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی
نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید