طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه: آنچه مهم است انقلابی یا غیرانقلابی بودن افراد است نه جناح بندی های سیاسی

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه: آنچه مهم است انقلابی یا غیرانقلابی بودن افراد است نه جناح بندی های سیاسی/فرمانده سپاه میانه: مطالبات رهبری باید گفتمان غالب جامعه باشد

 
  دومین کارگاه آموزشی هادیان و نخبگان سیاسی به منظور تداوم آموزش و بروز رسانی اطلاعات و دانسته ها با شرکت ده ها نفر از هادیان و نخبگان بسیجی در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد و از شرکت کنندگان در این کارگاه با صرف افطاری پذیرایی شد.

   مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در این کارگاه با اشاره به بیانات رهبری گفت: در حال حاضر آنچه بیشترین اهمیت را دارد، انقلابی یا غیرانقلابی بودن افراد است نه جناح سیاسی ای که در آن فعالیت دارند.

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در تمامی دیدارهای اخیرش بحث انقلابی و غیرانقلابی بودن را مطرح نموده اند، تصریح کرد: باید امورات کشور به جوانان حزب اللهی و در خط انقلاب سپرده شود و کشور در صورتی به نتیجه دلخواه خواهد رسید که همه در مسیر انقلاب حرکت کنیم.

   وی انقلابی بودن را متمایز از افراطی گری دانست و افزود: امروز جوانان ما در مرزها و خاک سوریه در حال جهادند وجان و مال خود را برای دفاع از کشور در خارج از مرزهای جغرافیایی به طبق اخلاص نهاده اند و اینها مصداق بارز افراد انقلابی هستند.

   امیرنژاد از هادیان و نخبگان سیاسی خواست تا با حرکت و تفکری انقلابی در بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به آحاد جامعه علی الخصوص جوانان کشور بکوشند.

   فرمانده سپاه میانه سال آینده را سال رفراندوم عظیم ماندگاری انقلاب دانست و گفت: انتخابات سال 96 حساسیت خاص خود را دارد و باید مراقب باشیم که خس و خاشاک و تفاله های فتنه، هنوز باقیست.

   جعفر غیابی دفاع از مرزهای سوریه را به منزله دفاع از مرزهای کشور عنوان کرد و افزود: امروز مرزهای فکری و اعتقادی ما بسیار فراتر از مرزهای جغرافیایی است و دفاع از اسلام و انقلاب مرز نمی شناسد.

   وی با بیان اینکه باید مطالبات رهبری به گفتمان غالب جامعه تبدیل شود، اظهار داشت: یکی از این مطالبات عمل به اقتصاد مقاومتی است و فونداسیون اقتصاد مقاومتی باید بر اساس شعار نه شرقی و نه غربی استوار باشد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید