طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

معاون سیاسی فرماندار ویژه میانه از آمادگی شهرستان برای برگزاری کنکور سراسری خبرداد

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان میانه از آمادگی دستگاههای اجرایی و خدمات رسان و مجریان مربوطه برای برگزاری کنکور سراسری در شهرستان خبرداد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری با دستگاههای اجرایی شهرستان گفت: با توجه به برگزاری سراسری کنکور به عنوان مسابقه علمی- ملی در سطح کشور و شهرستان، در بین تمامی دستگاههای اجرایی مرتبط با این موضوع و ادارات خدمات رسان و فرماندهی انتظامی هماهنگی لازم صورت گرفته است.

وی اظهارکرد: تدارک امکانات و تمهیدات لازم برای تامین محیطی آرام و با نشاط برای داوطلبین کنکور انجام گرفته تا بتوانند با آرامش کامل دراین رقابت کشوری موفق باشند.

مشایخی با اشاره به نزدیکی برگزاری کنکور سراسری افزود: این رقابت علمی، سرنوشت دانش آموزان را بعد از سالها تلاش و کوشش رقم زده و دانش آموز را وارد مرحله جدیدی از علم و دانش در مقطعی خاص می کند بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی دانش آموزان برای رسیدن به این روز بزرگ  خواستار اجرای مصوبات جلسه  وهماهنگی لازم بین دستگاههای اجرایی مرتبط با برگزاری کنکورسراسری در شهرستان شده برای داوطلبین کنکور سراسری که جزو آینده سازان مملکت خواهند شد از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت کرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید