طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

اعطای مرخصی به زندانیان به مناسبت عید سعید فطر در زندان میانه

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه به نقل از  روابط عمومی اداره زندان میانه ، با حضور امامی ، دادستان محترم شهرستان میانه و اعضای شورای طبقه بندی زندان و در اجرای دستورالعمل رئیس محترم قوه قضائیه در راستای سیاست کاهش جمعیت کیفری و اعطای تسهیلات عید سعید فطر و ماه مبارک رمضان و لیالی قدر ، به یک سوم از مددجویان حائز شرایط ، مرخصی ، مرخصی پایان حبس و آزادی مشروط اعطا گردید .

سعید امامی ، دادستان عمومی و انقلاب میانه  گفت : در اجرای دستورالعمل قضائی برای اعطای تسهیلات عید سعید فطر و ماه مبارک رمضان و لیالی قدر  بیش از  یک سوم از  از مددجویان حائز شرایط ، عید سعید فطر  را در کنار خانواده خود بسر می برند و این امر هدیه ای بود که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ، از سوی مسئولین امر به خانواده زندانیان اعطاء کردند .

وی  در جمع مددجویان افزود :  صبر و تحمل در برابر مشکلات زندگی یکی از کارهای بزرگ می باشدکه در مسیر حرکت و طی این مشکلات  هیچ گاه از یاد خدا غافل نشوید که یاد خدا موجب آرامش دلها می گردد . بعد از آزادی از زندان باید به فکر ادامه مسیر درست زندگی خود باشید و از کجی ها و انحرافات دوری نمائید و خداوند نیز در این مسیر همراه شما خواهد بود تا موفق و پیروز شوید و شما نیز با اتکال به ایزد منان  و تلاش مضاعف موفق می شوید .

حسن سلیمانی ، رئیس زندان میانه نیز ضمن تبریک عید سعید فطر به کلیه حضار ،  از  حسن توجهات دستگاه قضائی شهرستان و دادستان محترم شهرستان به دلیل  اعطای مرخصی به زندانیان و حسن توجه آنها به این زندان  تقدیر و تشکر نمود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید