طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

معاون سیاسی فرماندار ویژه میانه بر هماهنگی بیشتر دستگاههای مرتبط در جمع آوری زکات فطره تاکید کرد


معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه بر هماهنگی بیشتر دستگاههای مرتبط در جمع آوری زکات فطره تاکید کرد.

محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی شورای زکات شهرستان میانه بر استقرار صندوقهای جمع آوری زکات در مساجد و صدور کارت شناسایی عکس دار یک روزه برای عوامل جمع آوری زکات درسطح شهر تاکیدکرد.

وی با بیان اینکه تمامی موسسات خیریه باید تعداد صندوقهای خود را اعلام و به تایید شورای هماهنگی زکات فطره در کمیته امداد امام خمینی (ره )برسانند گفت: بنا بر تاکید مراجع تقلید و مقام معظم رهبری زکات  جمع آوری شده باید صرف نیازمندان شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه اظهارکرد: برگه های ستاد هماهنگی جمع آوری زکات باید با امضاهای مدیران بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) و با 3 مهر کمیته امداد، بهزیستی و دبیرخانه شورای زکات مهر شده و برای نصب بر صندوقهای زکات آماده  شود.

مشایخی خواستار اعلام لیست و محل استقرار صندوقها  و گزارشی از مبالغ جمع آوری و هزینه کرد آن به فرمانداری ویژه شهرستان شد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه ادارات بهزیستی و کمیته امداد متولی جمع آوری زکات در شهرستان هستند بر دقت نظر از سوی آنها و نیز پوشش کامل امنیتی از سوی نیروی انتظامی تاکید کرد.

وی خواستار تعامل، یکسان سازی و هم سویی موسسات خیریه، بهزیستی و کمیته امداد در بحث جمع آوری زکات شد.

مسوول شورای زکات شهرستان میانه نیز در این جلسه یکی از مهمترین عوامل سلامت و بیمه بدن را زکات فطریه عنوان کرده افزود: پرداخت زکات فطریه بر هر شخصی در عید فطر واجب است و زکات جمع آوری شده جز نیاز فقرا نباید به مصارف دیگر برسد.

حجت الاسلام مهدوی بر ارائه آمار دقیق از سوی بهزیستی و کمیته امداد برای جمع آوری زکات تاکید کرده افزود: ارائه این آمار به دبیرخانه شورای زکات واقع در کمیته امداد امام خمینی (ره) برای ارائه  به استان ضروری است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید