طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

راهپیمایی پرشکوه روز قدس همزمان با سراسر کشور در میانه برگزار شد


راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور مردم ولایتمدار و روزه دارهمیشه در صحنه میانه برگزار شد.

 شرکت کنندگان در این مراسم با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر آل سعود و درود بر یمن اعلام انزجار خود را از جنایتها و ظلم رژیم غاصب اسرائیل و رژیم آل سعود و استکبار جهانی اعلام کرده از ملتهای مظلوم فلسطین، سوریه و یمن اعلام حمایت نمودند.

ملت غیور و روزه دار شهرستان میانه در صفوف به هم پیوسته و یکپارچه،  مسیر میدان معلم تا مسجد جامع شهر را پیموده و قطعنامه ای در 10 بند قرائت نموده و اعلام داشتند که آرمان آزادی قدس شریف و تلاش برای محو غده سرطانی اسرائیل از آرانهای بلند انقلاب اسلامی و راهبرد سرنوشت ساز امام راحل و مقام معظم رهبری است.

شرکت کنندگان در این مراسم پس از خاتمه راهپیمایی در مسجد جامع این شهر، نماز جمعه پرشکوه عبادی سیاسی این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی امام جمعه میانه را اقامه نمودند.

برگزاری مسابقه نمایشگاه کتابخوانی و نقاشی در محل تجمع و همچنین قرائت دعا در مسجدجامع از جمله برنامه هایی بود که مناسبت روز قدس در حاشیه راهپیمایی با شکوه مردم شریف میانه انجام شد.

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس همچنین در مراکز بخش شهرستان ویژه میانه از جمله ترکمنچای، کاغذکنان، کندوان میانه و مناطق و روستاهای پرجمعیت نیز با شور خاصی برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید