طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه: روز قدس روز امید به مردم مظلوم فلسطین برای رهایی از چنگال اسرائیل است


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: روز قدس روز امید به مردم مظلوم فلسطین برای رهایی از چنگال خونین اسرائیل و روز امید برای آزادی قدس شریف است.

 حمید شکری در جمع پرشکوه مردم روزه دار، ولایتمدار و همیشه در صحنه میانه با تقدیر از این حضور باشکوه تاکید کرد: روز قدس روز هشدار به حاکمان وابسته ای است که نوکری آمریکا و اسرائیل را با جان و دل برای چند روز بیشتر ماندن برتخت حکومت قبول کرده اند.

وی با بیان اینکه روز قدس در تقویم انقلاب اسلامی ایران روز باعظمتی است افزود: بنا به فرموده امام راحل روز قدس فقط برای فلسطین نیست بلکه روز اسلام و حکومت اسلامی و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

شکری بنا بر فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مساله فلسطین برای همه مسلمانان از جمله ملت ایران مساله اساسی و فریضه به شمار می رود و دیگر اینکه این روز باید تعیین کننده سرنوشت مردم مظلوم فلسطین باشد تاکید کرد: بنا بر این فرمایشات واجب است تا در صحنه بوده و از ملت مظلوم فلسطین و دیگر ملتهای مظلوم حمایت کنیم.

وی با ابراز تاسف از اینکه نفسانیت حکام عربی به ظاهر مسلمان اجازه نداده است که روز قدس آنچنان که باید آثار خود را بگذارد افزود: از دیگر علتهای اساسی در عدم توفیق مسلمانان برای گرفتن حق مردم مظلوم فلسطین این است که دشمنان در جبهه های ناحق خود متحد شده و توانسته اند ما مسلمانان را دچار تفرقه کنند.

شکری حمایتهای بی قیدو شرط آمریکا و اروپا از اسرائیل و سرسپردگی اکثر حاکمان کشورهای عربی و مسلمان و ایجاد گروههای تکفیری و سلفی از جمله داعش را حاشیه امنی برای رژیم غاصب اسرائیل در استمرار جنایتهایش عنوان کرد. 

وی 531 سازمان و اتحادیه صهیونیستی و یهودی در دنیا را حامی رژیم غاصب اسرائیل در جهت اتحاد و مقابله با مسلمانان عنوان کرده افزود: ما ملت مسلمان ایران باید به وحدت کلمه ای که بنا بر سفارش امام راحل باعث پیروزی انقلاب اسلامی ایران شده و عامل بازدارنده، کارساز و رمز پیروزی در مقابل دشمنان بخصوص رژیم صهیونیستی است توجه کرده و با پاسداری از این وحدت کلمه و توکل بر عنایت خدا در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کنیم.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید