طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

محفل انس با قرآن در زندان میانه + تصاویر


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه به نقل از روابط عمومی اداره زندان میانه، محفل انس با قرآنی به مناسبت ماه مبارک رمضان در زندان میانه برگزار شد.

به گزارش این واحد خبری ، محفل انس با قرآن با حضور مسئولین شهری و قضائی  و  جمع کثیری از مددجویان و کلیه پرسنل کادر در ایام ماه مبارک رمضان در زندان میانه برگزار شد .

مراسم در ابتدا با تلاوت دلنشین آیاتی چند از کلام اله مجید توسط یکی از مددجویان شروع شد .

حسن سلیمانی ، رئیس اداره زندان میانه ضمن عرض خیر مقدم و قبولی طاعات و عبادات حاضرین گفت : برگزاری این محافل برکات و اهداف زیادی دارد که ترویج فرهنگ قرآنی و تدبر در آیات الهی مهم ترین آنها هستند .

وی افزود : قرآن کتابی برای تمام اعصار و قرون است و در تمامی زمینه های زندگی بشری اعم از فرهنگ ، اجتماع ، تربیت ، معنویان و .. راهکار و برنامه ای مدون دارد  که عنایت به آیات الهی می تواند ما را در راه سعادت رهنمون سازد .

در ادامه حجت الاسلام امیرنژاد ، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه نیز ضمن تقدیر و تشکر از رئیس زندان و عوامل برگزاری محفل انس با قرآن در زندان گفت :برگزاری محافل قرآنی موجب رشد در انسان شده و سپری در برابر دسیسه های شیطان خواهد بود .

وی تاکید کرد : محفل انس با قرآن فضای جامعه را نورانی و روحانی می نماید و برگزاری این محافل می تواند آثار معنوی کلام نور و ترویج فرهنگ قرآنی را به خصوص در بین نسل جوان به دنبال داشته باشد .

وی ابراز نمود : انس با قرآن انسان ها را تقویت روحی می کند ، اعتماد به نفس می دهد ، راه های تقرب به خدا را برای انسان روشن می کند .

در ادامه گروه تواشیح مبین شهرستان میانه و قاری ممتاز کشوری آقای مهدی حسنی که بعنوان میهمان در مراسم حضور داشتند ، به اجرای تواشیح و تلاوت چند از آیات کلام اله مجید پرداختند .

در ادامه مراسم از یکی از مددجویان حافظ پنج جزء قرآن توسط رئیس اداره اوقاف شهرستان آزمونی بعمل آمد .

در خاتمه مراسم افطاری برای مددجویان و میهمانان و کارکنان حاضر برگزار و بعد از صرف افطار ، نماز جماعت در نمازخانه زندان به امامت حجت الاسلام عیسی زاده ، رئیس اداره اوقاف شهرستان اقامه شد.
نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید