طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه: تعامل و وحدت باید در جهت تامین اهداف شهرستان باشد


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی در بحث اقتصاد مقاومتی جزو سه استان الگو در سطح کشور شده افزود: شهرستان میانه نیز در برنامه ریزی و اجرای مقدمات سند تدبیرو توسعه و حوزه اقتصاد مقاومتی جزو برترینهای استان آذربایجان شرقی است.

حمید شکری در چهارمین جلسه شورای اداری در سال جاری از عزم جدی شهرستان و تلاش و کوشش راسخ مسوولین و نمایندگان در مجلس شورای اسلامی برای جبران کمبودها، رفع مسائل و مشکلات در راستای توسعه شهرستان خبر داده افزود: هماهنگی، وحدت و تعامل در بین مسوولین و نمایندگان سبب رفع مشکلات است.

وی از تشکیل کمیته جلب و جذب سرمایه گذاری در شهرستان خبرداده افزود: در راستای اقتصاد مقاومتی برای 40 واحد تولیدی در حال تعطیلی جلسات مستقل با ارائه راهکار برگزار و تسهیلات پرداخت گردیده، تا این واحدها به فعالیت خود ادامه دهند.

شکری تاکید کرد: نباید برای واحدهای تولیدی و صنعتی اجرائیه صادر شده و انشعابات آنها بدون هماهنگی با فرمانداری قطع گردد زیرا ما می خواهیم با سرپا نگهداشتن این واحدها و جلب و جذب سرمایه گذار با هموار نمودن مسیر سرمایه گذاری  به تقویت اقتصاد منطقه و اشتغالزایی کمک کنیم.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مردان قانون هستند و وظیفه قانونگذاری دارند، افزود: قانون اساسی بالاترین سند قانونی جامعه بوده و مجلس باید بر اجرای این قوانین نظارت کافی را داشته باشد.

رئیس شورای اداری شهرستان از تعامل مطلوب نمایندگان  قوای مجریه، قضائیه و مقننه در شهرستان خبرداده افزود: تعامل و وحدت باید در جهت تامین اهداف شهرستان باشد و در این راستا مدیران ادارات و نهادهای شهرستان نیز باید با اختیارات خود در حوزه اقدام و عمل به انجام امور بپردازند و بدانند مدیری که از خود اختیار نداشته باشد مورد قبول ما نیست و حدود اختیارات فرماندار و نمایندگان در خصوص نحوه تعامل و عزل و نصب مدیران مشخص و بر اساس مصوبه شورای عالی اداری این گونه اموردر حیطه اختیارات فرماندار می باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید