طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

آخرین راه طولانی شناگر ميانه اي برای کسب سهمیه المپیک 2016 ریو

مسابقات آزاد ملی مجارستان از ۲۹ ژوئن تا دوم جولای ۲۰۱۶ ( ۹ تا ۱۲ تیر ۱۳۹۵) به میزبانی شهر بوداپست برگزار می‌شود و مهدی انصاری شناگر ميانه برای کسب سهمیه المپیک 2016 ریو به همراه تیم ملی راهی این رقابتها خواهد شد.
جمال چاوشی فر، مهدی انصاری، آرشام میرزایی، احمدرضا جلالی و آریا نسیمی شاد شناگردان ایران در این مسابقات هستند و کادرفنی تیم ملی شنا ایران نیز شامل عباسعلی کشتکار (سرمربی) و خشایار حضرتی (مربی) است.
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: تمام شناگران حاضر در مسابقات انتخابی المپیک به کسب سهمیه امیدوار هستند و انگیزه آنها اتفاق بسیار مهمی است.

محسن رضوانی گفت: شناگران ایران اردو بسیار خوبی را در مجارستان پشت سر گذاشتند و شب گذشته راهی بوداپست شدند تا در مسابقات انتخابی المپیک شرکت کنند. 
وی ادامه داد: روزی 2 مرتبه با مربیان تیم های ملی گفت و گو می کنم و به خوبی می دانم ورزشکاران ایران کار مهمی در پیش رو خواهند داشت. 
رییس فدراسیون شنا، گفت: شنا با تمام ورزش ها متفاوت است و برای گرفتن سهمیه در این رشته راه سختی در پیش رو خواهیم داشت. خوشبختانه ورزشکاران ایران به جایی رسیدند که همه به گرفتن سهمیه امیدوارم هستند و این تفکر بسیار برای فدراسیون اهمیت دارد. 
وی تصریح کرد: ورزشکاران اعزامی به مسابقات انتخابی المپیک بسیار جوان هستند و با این وجود در 2 رشته شانس زیادی برای کسب سهمیه داریم.
وی اظهار کرد: اگر بخواهیم روزی در المپیک مطرح باشیم باید در دو رشته شنا و دوومیدانی مدال کسب کنیم. برای موفقیت در المپیک بعدی باید از همین حالا به صورت جدی کار خود را آغاز کنیم.
رضوانی خاطرنشان کرد: در طول مدت حضورم در شنا جوانگرایی خوبی انجام داده و مطمئن باشید هرکسی که جای من را بگیرد، بسیار راحت تر از من کار خواهد کرد. 
وی در خصوص راهکار های خود برای موفقیت بیشتر شنا، گفت: باید به جایی برسیم که تمام اقشار جامعه بتوانند از استخر استفاده کنند و آن زمان می توانیم در خصوص موفقیت های بزرگتر صحبت کنیم. یکی از مهمترین راه ها برای رسیدن به موفقیت در شنا همکاری نزدیک وزارت آموزش و پرورش و فدراسیون شنا است.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید