طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرمانده سپاه میانه: اصحاب رسانه بمب افکار سازی هستند


فرمانده سپاه میانه: ما آنوقت مزه و حلاوت رسانه ای بودن را حس خواهیم کرد که همه با هم یکدل و یکصدا باشیم/اصحاب رسانه بمب افکار سازی هستند

   
نشست صمیمانه تعامل اصحاب رسانه و مسئولین سپاه میانه با حضور مسئولین سایتها و شبکه های اطلاع رسانی، نمایندگان صدا و سیما و خبرگزاری ها، و مسئولین مطبوعات خبری شهرستان میانه در سپاه میانه برگزار شد.

   فرمانده سپاه میانه هدف از برگزاری این نشست را حفظ تعامل و اصلاح سبک رسانه ای عنوان کرد و گفت: باید ادبیات رسانه ای مان را اصلاح کرده و مهربانی با هم و تلاش در رفع مشکلات شهر و جامعه را جایگزین رقابت کنیم.

   جعفر غیابی رسانه ها را بمب افکار سازی خطاب کرد و گفت: مراقب باشیم از این ظرفیت دشمن سود نبرد بلکه با یکدلی و اتحاد، مزه و حلاوت واقعی رسانه ای بودن را حس کنیم.

   وی حساسیت رسانه را مورد تاکید قرار داد و افزود: جنگ امروز ما با دشمن جنگی هنری است و دشمن با ایجاد شبهات مختلف در فضای مجازی، تخریب، تحریف و وارونه سازی، اعتقادات و باورهایمان را هدف قرار داده است. جنگ هنر، سلاح هنری می خواهد و شمشیر هنر، سپری هنری لازم دارد.


   غیابی با اشاره به نقش خدمات رسانی و محرومیت زدایی سپاه و تلاش در عرصه های مختلف اقتصادی، از رسانه ها خواست تا در بازتاب این فعالیتها تلاش کنند.

   فرمانده سپاه میانه احیای واجب متروکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، رفع شبهات  مطروحه در فضای مجازی از طریق دشمن، سوق دادن افکار عمومی به سمت گفتمان رهبری و رفع مشکلات و معضلات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و ... موجود در جامعه با ارائه انتقادات و راهکارهای سازنده را از مهمترین وظایف رسانه ها برشمرد.

   مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه نیز پیدایش قلم و خط را از مهمترین رویدادهای تاریخی عنوان کرد و آن را پل ارتباطی بین گذشته، حال و آینده دانست و گفت: قلم اگر به درستی بر صفحات کاغذ هدایت شود موجب اصلاح امورات، رفع مشکلات و افزایش معنویت در مردم خواهد شد و در صورت عدم هدایت صحیح می تواند بی دینی را در مردم ترویج نماید.

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد قلم و رسانه را امانت و ابزاری با مسئولیت بالا در دست اصحاب رسانه و مطبوعات عنوان کرد و افزود: باید مراقب آنچه می نویسیم باشیم که حلقه ارتباطی قلم بسیار عمیقتر و برنده تر از زبان است و مسئولیت آن نیز بیشتر است.

   وی به جنایات استکبار در جهان و کشتار مردم بی دفاع اشاره کرد و با اشاره به فرا رسیدن روز قدس و تاکید بر حضور گسترده مردمی در این حماسه، راهپیمایی روز قدس علیه اسرائیل و استکبار جهانی را هشداری بر آل صعود و آل خلیفه دانست و افزود: رسانه ها باید با عمل به وظیفه خطیر خود، در بیداری افکار عمومی بکوشند.

   در ادامه بخشی از فعالیتهای بسیج سازندگی تشریح شد و با صرف افطاری از اصحاب رسانه پذیرایی شد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید