طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه : توکل به خدا و اراده جدی تنها درمان درد اعتیاد است


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: اراده تنها راه درمان برای درد اعتیاد و ترک آن است.

 حمید شکری در بازدید از مراکز ترک اعتیاد دهکده رهایی و مرکز نگهداری میان مدت ایرانیان شهرستان میانه در جمع بازپروران حاضر در این مراکز اظهار امیدواری کرد که با اراده افراد حاضر و برنامه های مناسب در این کمپها بحث اعتیاد در میان شما افراد حاضر در کمپها به اتمام رسیده و شما را در حوزه های اشتغال و زندگی با نشاط و سالم ببینیم.

وی با تاکید بر اینکه انسان موجودی با نیروی اراده است که خداوند در نهاد او به ودیعه گذاشته است افزود: با نیروی اراده می توان بر تمامی مشکلات غلبه نموده، تمامی تجربه های غلط زندگی را کنار گذاشته و به خدا نزدیک شد.

شکری با تقدیر از بانیان و عوامل کمپهای ترک اعتیاد در شهرستان میانه از وضعیت مناسب کمپها تقدیر کرده و اظهار امیدواری کرد که تمامی برنامه های کمپ نیز مناسب و مفید واقع شده و به صورت دقیق اجرا شود.

وی با بیان اینکه انسان با امید زنده بوده و هرگز نباید امید خود را از دست بدهد افزود: ما باید یقین پیدا کنیم که اگر یک قدم به سوی خدا بر می داریم خدا صد قدم به سمت ما برخواهد داشت.

فرماندار ویژه میانه آمادگی روحی و امید به زندگی را در میان بازپروران قابل تحسین خوانده از تشکیل انجمن NA در شهرستان اظهار رضایت کرده افزود: اعضای این انجمن هر کدام به دانشمندانی تبدیل شده اند که مایه مباهات است و امیدواریم که شما بازپروران را به زودی در جمع آنها ببینیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید