طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه: تعداد 108 روستا ار 400 روستای شهرستان تحت پوشش شبکه آبرسانی است


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه  گفت: از 400 روستای شهرستان میانه 108 روستا تحت پوشش شبکه آبرسانی روستایی قرار دارد.

 حمید شکری در نشست بررسی پروژه های آب رسانی روستایی شهرستان میانه  با حضور مدیر کل آب و فاضلاب روستایی آذربایجان شرقی افزود: در سال جاری با افزایش مشارکت مردم سعی در افزایش روستاهای تحت پوشش این شبکه خواهیم داشت.

مدیر کل آب و فاضلاب روستایی آذربایجان شرقی با بیان اینکه در سال جاری با اختصاص اعتبار  33 میلیارد و 500 میلیون  ریال، پروژه مجتمع آب رسانی به روستاهای کرامه، آوینلیق  در سال جاری به پایان خواهد رسید افزود: مراحل ساخت  پروژه آب رسانی اوچ تپه نیز از محل همین اعتبار به اجرا می رسد.

علی صمد نژاد اظهارکرد: از ابتدای سال 95 به میزان 30 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای ساخت و تکمیل پروژه های آب و فاضلاب شهرستان میانه اختصاص یافته است.

وی با اشاره به وسعت و تعداد روستاهای شهرستان میانه که بیشترین آمار استانی را نیز به خود اختصاص داده است، افزود : در صورت افزایش اعتبارات پروژه های بهره برداری و نگهداری تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی در کمیته برنامه ریزی این شهرستان، اعتبار ملی و استانی نیز به تناسب آن سه برابر افزایش خواهد داشت.

صمدنژاد  از واگذاری 7 دستگاه کلر زنی به آب و فاضلاب روستایی شهرستان میانه به منظور افزایش سطح کیفی آب مصرفی روستاییان تحت پوشش خبر داد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید