طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

امام جمعه میانه: عملکرد وزارت ارشاد اسلامی تأسف بار است


 امام‌جمعه میانه، حل مشکلات اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی کشور را نیازمند صبر و استقامت از سوی تمامی آحاد جامعه در مقابل زیاده‌خواهی و فشارهای استکبار جهانی عنوان کرد.

حجت الاسلام  والمسسلمین محمدرضا حامدی در خطبه‌های نماز عبادی – سیاسی امروز، احساس وظیفه و مسوولیت در راستای عملی کردن اقتصاد مقاومتی را وظایف آحاد جامعه عنوان کرد و بر لزوم عمل و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مد) و وصایای امام راحل (ره) در این راه تأکید کرد. 
وی نظارت بر نحوه تولید و فروش محصولات کشاورزی و کنترل بازار و برچیدن بازار دلالی را ازجمله مهم‌ترین وظایف دستگاه‌ها و مسئولان متولی عنوان کرد ه  خاطرنشان نمود: در فصول مختلف سال و در ایام مناسبتی شاهد افزایش نجومی قیمت‌های محصولات هستیم که مقارن با آموزه‌های دینی ما مسلمانان نیست. 
خطیب جمعه میانه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران زمینه‌ساز حکومت جهانی به‌وسیله بندگان صالح خداوند است، اظهار داشت: حرکت جهاد و خودکفایی در بخش مختلف بخصوص در بحث کشاورزی باید هرچه سریع‌تر محقق و مشکلات این حوزه از طریق متولیان امر مرتفع گردد. 
وی همچنین با اشاره به تحولات منطقه و جهان، گفت: آتش بیاران معرکه جنگ و کشتار، امروز به‌عنوان میانجی در نشست‌ها و گفتگوهای بی‌نتیجه بی کشورهای حامی مدافع آنان پیش‌قدم می‌شوند.
 حجت الاسلام حامدی بسنده کردن به مذاکرات صلح در راستای حل مشکلات فلسطین و سوریه و سایر کشورهای مسلمان درگیر با استکبار جهانی را بی‌فایده خوانده  و تنها راه خروج از وضعیت موجود و دست‌یابی به پیروزی را مقاومت و استقامت بر سر ارزش‌ها و پیروی از دستورات الهی در جهاد با شرک و کفر عنوان کرد.
 وی حمایت‌های مالی عربستان از سازمان ملل در کمک‌رسانی به برخی کشورهای فقیر و نیازمند را تنها بهانه‌ای برای سرپوش گذاشتن به جنایات و خارج کردن اسم این کشور از لیست حامیان تروریست ذکر کرد.
 امام جمعه میانه از عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مقابل هجمه های فرهنگی دشمن انتقاد کرد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما یک انقلاب فرهنگی است به  بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع نمایندگان مجلس دهم اشاره کرد.
وی  با اشاره به پروژه هویت زدایی در نسل جوان امروز و بی تفاوت کردن آنها  نسبت به آداب و سنن و مذهب از سوی دشمنان، ضعف دستگاه‌های فرهنگی متولی در مقابله با هجمه های فرهنگی را  نیازمند یک انقلاب فرهنگی دانست .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید