طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه از اهدای قطعه زمینی به قهرمانان مدال آور شهرستان خبرداد


معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه باید بستر لازم برای جذب و تشویق جوانان به ورزش و عرصه های دیگر را فراهم آوریم از اهدای قطعه زمینی به قهرمانان مدال آور آسیایی، جهانی و بین المللی در شهرستان خبرداد.

 حمید شکری در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان در جمع مسوولین و جوانان نمونه منتخب ادارات و سازمان های مختلف با تاکید بر اهمیت پر کردن اوقات فراغت جوانان بر ضرورت تهیه و تدوین برنامه ای مدون برای ساماندهی امور جوانان از سوی دستگاه های اجرایی این شهرستان با مهلت 15 روزه تاکید کرد.

وی با بیان اینکه می بایست تمامی امکانات و توانمندی ادارات و دستگاه های اجرایی در راستای رسیدگی به امور جوانان و حل مشکلات و خواسته های آنان به کار گرفته شود افزود: با تشکیل کمیته ارزیابی در سال جاری نظارت بر نحوه  اجرای مصوبات و برنامه های اوقات فراغت جوانان افزایش خواهد یافت.

فرماندار ویژه  میانه بر لزوم ساماندهی بودجه های فرهنگی دستگاه های اجرایی شهرستان و جلوگیری از موازی کاری و حیف و میل آن در جهت پر کردن اوقات فراغت جوانان و اجرای دقیق سیاست های مورد تاکید مقام معظم رهبری (مد) تاکید کرد.

شکری با بیان اینکه استعداد و پتانسیل ورزشی در جوانان شهرستان میانه بالا بوده و کسب مدالهای رنگین آسیایی، جهانی و بین المللی نشانگر این امر است افزود: باید مسیر ورزشی شهرستان را با سایر عرصه ها و حوزه ها تعمیم دهیم تا جوانان میانه ای در دیگر زمینه ها نیز سرآمد باشند.

فرماندار ویژه میانه از تخصیص بودجه فرهنگی در سال جاری به 27 دستگاه خبر داده افزود: ما نیز متعهد هستیم با برنامه ریزی، کنترل و نظارت در کنار این ادارات به ترویج فعالیتهای مختلف فرهنگی نیز بپردازیم.

وی از جوانان نمونه و فعال شهرستان خواست تا در کمیته های 10 گانه اتاق فکر فرمانداری فعالیت کرده و  ایده ها و نکته نظرات خود را در حوزه های مختلف اجرایی نمایند.

در ادامه از 14 جوان نمونه و شاخص در حوزه های مختلف  هنری، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی  با اهدای لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید