طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

امام جمعه میانه: مهمترین عامل به ثمر رسیدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شخصیت قاطع امام راحل بود


امام جمعه میانه مهمترین عامل به ثمر رسیدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را شخصیت قاطع امام خمینی (ره) و دینداری و اقعی بنده های مومن و متقی ایران عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا حامدی در آیین گرامیداشت سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام جمهوری اسلامی ایران در روستای قویجاق از توابع بخش کندوان میانه با بیان اینکه امام خمینی (ره) حق حیات بر گردن ما دارد، گفت: منش، رفتار، حرکت و موضع گیری اصولی ایشان بود که نهضت بزرگ مردمی را برای به ثمر رساندن انقلاب ایجاد کرد. 

وی با گرامیداشت سالگرد ارتحال امام راحل و شهدای قیام 15 خرداد افزود: قیام 15 خرداد 42 نقطه عطف انقلاب بود که در این خصوص از جوانان می خواهم با مراجعه به تاریخ 50 ساله اخیر مملکت که مایه بصیرت و نعمت قدردانی  جوانان از این نظام اداری الهی و وحدت رهبری  است رجوع کنند

خطیب جمعه میانه وحدت رهبری و نیروی مذهب  را از دیگر عوامل مهم در پیروزی انقلاب خوانده افزود: امن ترین مملکت در نا امن ترین منطقه دنیا به اذعان دشمنان نظام هستیم که این امر در سایه وحدت رهبری، نیروی مذهب  و ایثار و از خودگذشتگی در جوانان و مردم این سرزمین حاصل آمده است.

وی تاکید کرد: ملت ایران به این امر پی برده است  تا زمانیکه پشتیبان ولایت فقیه باشند هیچ آسیبی به مملکت آنها نخواهد رسید و دشمنان اسلام و نظام نیز بر این امر واقف شده اند.

امام جمعه میانه با بیان اینکه دومین دین دنیا بی دینی و اسلام تنها دین کامل به شمار می رود  تاکید کرد: مراقب فرزندان از جمله جوانان خود در این دنیای بی دینی باشید زیرا دشمن می داند که اگر دین را از فرزندان این مرزو بوم بگیرد همه جیز تمام است و همچنین  بر این امر نیز کاملا آگاه است که رمز موفقیت و استمرار نظام ما در دین است .

وی امنیت، آسایش و سربلندی در دنیا و آخرت را در تربیت فرزندانی دیندار عنوان کرده افزود: به تایید مقام معظم رهبری جوانان امروز مملکت ما اگر از جوانان هشت سال دفاع مقدس جلو نباشند عقب تر نیز نیستند و گواه آن شهیدان مدافع حرم می باشد.

گفتنی است مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره)  و یاد و خاطره شهدای قیام 15 خرداد در مسجد جامع شهر میانه و روستای هفت چشمه نیز برگزار  خواهد شد.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید