طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

حامدی: مسلمانان حج را با نابودی رژیم آل سعود از خداوند مسئلت کنند

خطیب جمعه میانه:امام خمینی (ره) تا اخرین لحظه عمر خود به بحث شیطان بزرگ امربکا اشاره داشتند و میگفتند اگر سرتاسر امریکا را مسجد بسازند و در مناره های آن ندای اذان بدهند باز هم آمریکا شیطان بزرگ است.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه میانه، حجت الاسلام و المسلمین حامدی در خطبه های این هفته نماز جمعه میانه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهدای ۱۵ خرداد اظهار داشت: حضرت امام ویژگی و شخصیت خاصی داشتند ایشان شخصیت انقلابی داشت. وی ادامه داد: ۱۴ و ۱۵ خردادماه فرصتی مغتنم برای شناخت شخصیت امام، افکار و اندیشه‌های نورانی و تاریخ‌ساز آن یار سفر کرده است، خصوصاً امام در مسیر تاریخ ایران و در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در جهان اسلام و حتی در میان ملت‌های آزاده جهان تأثیرات عمیق داشته است.

وی با بیان اینکه غربی ها در پسابرجام به دانبال بهانه های واحی هستند، افزود: امام خمینی (ره) تا اخرین لحظه عمر خود به بحث شیطان بزرگ امربکا اشاره داشتند و میگفتند اگر سرتاسر امریکا را مسجد بسازند و در مناره های آن ندای اذان بدهند باز هم آمریکا شیطان بزرگ است.

حامدی تصریح کرد: به دنبال رحلت امام، خبرگان ملت در انتخابی شایسته و بی‌نظیر مقام معظم رهبری را برای هدایت این انقلاب برگزیدند که ماندگار‌ترین حرکت به شمار می‌رود به طوری که در این ۲۷ سال با رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری این انقلاب از خطرها و گذرگاه‌های سخت به سلامت عبور کرده است.

وی متذکر شد: امروز ملت ایران به زعامت مقام معظم رهبری آسایش و آسودگی خواب راحت را از مستکبران سلب کرده است.

امام جمعه میانه به اظهارات یکی از نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا در مورد ایران اشاره کرد و گفت: ترامپ درک و شعور سیاسی ندارد؛ انحطاط در آمریکا به مرحله‌ای رسیده که یک فرد روانی را نامزد ریاست جمهوری می‌کنند.

حامدی در مورد خواسته ها آتی دشمنان در پسابرجام، خاطرنشان کرد: آنان بعد از برنامه هسته ای می خواهند بگویند شما با تحولات سوریه عراق و بحرین و غیره کاری نداشت باشید یعنی آن ها می خواهند ما از یکی از اصول نهضت امام دست برداریم و ما باید مقابل این گونه زیاده خواهی ها واکنش نشان دهیم.

حجت الاسلام و المسلمین حامدی نعمت وجود مقام معظم رهبری را نعمتی غیر قابل توصیف خواند و گفت: ما می خواستیم درس خارج فقه رهبری را در قم برای طلاب پخش کنیم که همه زیر ساخت ها فراهم بود ولی خود رهبری مخالفت کردند لذا اگر آن کلیپ درس رهبر پخش میشد همه از علم و بصیرت ولای رهبر متعجب می شدند.

وی اضافه کرد: شخصیت های متکبری همانند پوتین به ایران آمدند و موقع برگشت گفتند که چقدر این سید ایران سید زمان است و ساده زیستی رهبر انقلاب آنان را متعجب کرده بود.

خطیب جمعه میانه همچنین با گرامیداشت ۱۵ خردادماه، این قیام را نقطه عطفی در نهضت اسلامی ملت ایران قلمداد کرد و به تشریح اتفاقات تلخ این روز پرداخت.

حامدی با اشاره به محرومیت از حج به دلیل کارشکنی‌های آل سعود است گفت: ما بندگان عابد خدا در این کشور داریم که همه مشتاق حج بودند اما آل سعود ملت ما را از حج محروم کرد، وجود دو حرم در عربستان متعلق به عربستان نیست، بلکه کل مسلمانان حق رفتن به حج دارند و مسلمانان نیز در ایام ماه مبارک رمضان باید رفتن به حج با نابودی رژیم آل سعود را از درگاه خداوند مسئلت کنند.

وی،‌ آغاز به کار دوره دهم مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته را نیز متذکر شد و فرازهایی از پیام مقام معظم رهبری به نمایندگان ملت را قرائت کرد.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید