طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

معاون سیاسی فرماندار میانه: دشمن همواره به فکر ضربه زدن به اسلام با استفاده از تحریف است


معاون سیاسی و اجتماعی  فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: کشور اسلامی ما همواره با هجمه های فرهنگی زیادی خارج از مرزها روبرو بوده که از جمله آنها ضربه زدن به اسلام با استفاده از تحریفات است.

 محمدرضا مشایخی در جلسه ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی افزود: خروجی تمامی جلساتی از این قبیل باید اتخاذ برنامه ها و سیاستهایی در جهت ایجاد رضایت و مقبولیت در بین مردم باشد.

وی با بیان اینکه می توان با برنامه ریزی صحیح هر گونه مقاومت در مقابل تغییر و ساماندهی شئونات مذهبی و فرهنگی را از بین برد افزود: به طور قطع مردم نیز در این راستا همراه ما خواهند بود.

مشایخی به ورود تحریفهایی در مراسمات عزاداری اباعبدالله الحسین از روی ناآگاهی اشاره کرده افزود: شاید هدف یکی و نیتها خیرخواهانه است  اما وظیفه ستاد ساماندهی ، دستگاههای متولی ، کارشناسان مذهبی ، کانون مداحان و هیئات در این خصوص بسیار خطیر و مهم است  زیرا این تحریفها و غیر رسمی و شناسنامه دار نبودن برخی هیئتها باعث ایجاد نارضایتی و گله مندی مردم در سطح شهر شده و آسیب زا می باشد.

وی بر شناسنامه دار شدن تمام هیئتهای عزاداری و یکپارچه کردن  هیئتهای شبیه خوانی در روز عاشورا تاکید کرده افزود: باید با برنامه ریزی و برخورد صحیح در ساماندهی شئونات مذهبی قدم برداشته شود.

   

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید