طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

مهندس حسینی: نطق من باعث تصویب برجام شد

حسینی: آناج تلخ‌ترین خاطره‌ی دوران نمایندگی‌ام را رقم زد!/ نطق من باعث تصویب برجام شد/ شاید در دستگاه اجرایی مشغول به کار شوم

نماینده میانه در مجلس نهم گفت: نطق من باعث تصویب برجام شد و بنده نقش بسزایی را ایفا کردم، همچنان موافق برجام هستم چراکه از طریق توافق هسته‌ای توانستیم دشمنی آمریکا با ایران را به اثبات برسانیم.

سید بهلول حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی آناج با بیان اینکه مجلس نهم از فراز و نشیب‌های فراوانی برخوردار بود، در بیان خاطره تلخ خود از دوران نمایندگی خود ابراز داشت: تلخ ترین خاطره‌ام اقدام پایگاه خبری آناج بود که در مواردی مثل موافقتم با تصویب برجام، سیاه‌نمایی و نا انصافی کرد!

وی تصریح کرد: همچنان موافق برجام هستم، تصویب توافق هسته‌ای از خوش‌ترین خاطراتم محسوب می‌شود و هنوز هم بابت اینکه به عنوان اولین فرد با نطق خود تاثیر بسزایی در تصویب آن داشتم، مفتخرم چراکه با تصویب برجام از ایجاد بحرانی که در حال فراگرفتن کشور بود، جلوگیری شد و توانستیم برد اولیه را از دشمن داشته باشیم، همچنین دشمنی و کینه ورزی آمریکا و غرب را به اثبات برسانیم.

عضو کمیسیون عمران در مجلس نهم با اشاره به مشکل آب شرب شهرستان میانه، گفت: تامین آب شرب این منطقه از دغدغه های بنده و مسئولین می باشد که نمایندگان بعدی این حوزه هم باید این مشکل را حل کنند، خود من هم پیگیر حل این مسئله هستم.

وی ادامه داد: پروژه چهاربانده شدن جاده میانه، سرچم و بستان آباد از اولویت های نمایندگان میانه باید باشد چرا که این جاده جان خیلی از مردم را می‌گیرد.

نماینده سابق مردم میانه در مجلس نهم، با تاکید بر لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد: بالاترین مشکل حال حاضر کشور ما مسئله اقتصادی می باشد که خود عدالت اجتماعی نیز به آن برمی‌گردد؛ بدون تعارف می گویم که تنها راه برون رفت ما از مشکلات معیشتی و اقتصادی اجرای دقیق اقتصاد مقاومتی می‌باشد.

وی اقتصاد مقاومتی را عامل ایجاد اشتغال عنوان کرد و اظهار داشت: در نتیجه خود برجام نیز اجرای اقتصاد مقاومتی هموار می‌شود و از طرفی اگر بتوانیم که تولید داخل را افزایش بدیم و به ظرفیت های داخلی متکی بشویم، به بیگانه نیازمند نخواهیم بود.

سید بهلول حسینی در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی ترکیب مجلس دهم، بیان داشت: فی نفسه مجلس خوبی تشکیل شده و چهره های جدیدی وارد عرصه شده اند؛ خارج از نگاه ترکیب بندی مجلس، نمایندگان دور دهم نباید آلوده به مسائل سیاسی شوند.

وی انتخاب علی لاریجانی به ریاست مجلس را مثبت ارزیابی کرد و افزود: وی آدم باتدبیری ‌می‌باشد که می تواند مجلس دهم را مدیریت کند، انتخاب علی مطهری نیز به نفع وی می‌باشد چرا که وی فردی دلسوز و پاکدست است و او را به خوبی می‌شناسم.

حسینی در پایان ابراز داشت: بعد از کسوت نمایندگی جهت حضور در یکی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان تکلیفم تا دو هفته مشخص می‌گردد.

دیدگاه‌ها  

محمد حسین
0 #1 محمد حسین 1395-03-19 13:59
میخواستم به ایشان عرض کنم که:
آیا لازم بود برای اثبات دشمنی و کینه ورزی آمریکا که بارها اثبات شده بود صنعت هسته ای را به نابودی بکشانیم و این همه هزینه سنگین بدهیم؟!!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید