طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

نماینده میانه در دور نهم مجلس: فرصت خدمتگزاری به مردم آزمونی است از طرف خداوند

نماینده مردم میانه در دور نهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرصت خدمتگزاری به مردم با خواست خداوند میسر می شود افزود: اگر خداوند بنده ای را برگزید و فرصت خدمتگزاری به او داد در واقع او را می آزماید.

 محمدعلی مددی در جمع اعضای شورای اداری شهرستان میانه با آرزوی توفیق برای دو نماینده جدید شهرستان اظهار امیدواری کرد که این دو نماینده از فرصت بدست آمده در راستای اجرای عهدو پیمان و خدمت هرچه بیشتر به مردم نهایت بهره را ببرند.

وی ارزش حکومت را بنا بر فرموده امیرالمومنین(ع) در خدمت به دیگران خوانده افزود: کم نیستند در جامعه ما کسانی که علی وار زیستند و علی وار رفتند که از جمله آنها امام (ره) و شهدای گرانقدر اسلام است که باید در حفظ و نگهداری یادو خاطر آنها و ارزشهای والای نظام  و انقلاب بکوشیم.

مددی بر استفاده و بهره برداری از نظرات و تجربیات انسانهای ارزشمند برای تدوین برنامه  و طرح در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان تاکید کرده اظهار امیدواری کرد که مسوولین و نمایندگان دور دهم مجلس شورای اسلامی نیز از تجربیات چنین انسانهایی استفاده کرده و در مراقبت از این پتانسیلها بکوشند.

وی به اقدامات انجام شده با همراهی و پیگیری مسوولین شهرستان در کنار نمایندگان مجلس دور نهم اشاره کرده افزود: انتقال آب از سد گرمی چای توسط بخش خصوصی با 4 هزارو 950 میلیون ریال با طرحی 18 ماهه در دست اجراست که تنها نیازمند نظارت بر اجراست .

دیگر نماینده مردم میانه در دور نهم مجلس به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد کبیر اشاره کرده افزود: جهاد کبیر یعنی اینکه فریب دشمن را نخوده و تحت تاثیر قرار نگیریم که در این خصوص لازم است هر مجموعه ای مراقب بوده و چارچوب وظایف قانونی خود را رعایت کنند تا به حوزه عدالت آسیبی نرسد که انتخابات یکی از صحنه های عدالت می باشد که باید در مقابل هر گونه کوتاهی پاسخگوی وجدان خود، خدا و ملت باشند.

سید بهلول حسینی اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل را تنها راه درمان برای اقتصاد بیمار کشور عنوان کرده افزود: باید  یارانه های بی هدف بنزین، گاز و امثال آنها هدفمند شده و بر داخل متکی شویم زیرا درغیر این صورت از هیچ چیز حتی از برجام نتیجه نخواهیم گرفت.

وی حوزه های انتخابات، عدالت، فرهنگی و اجتماعی و مسائل بین المللی را نیازمند بازنگری، باز تعریف خوانده افزود: ما بهترین کشور با بهترین قانون اساسی و بهترین ملتها، برترین نظام و رهبر و حوزه رهبری را داریم و تاثیرگذارترین ملت در جهان به شمار می رویم  اما برای رسیدن به هدف متعالی که مد نظر رهبری است باید به اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل که فرمایش ایشان است توجه و عنایت خاصی داشته و از هر گونه شعاردر این خصوص پرهیز کنیم.

حسینی در پایان برای دو نماینده جدید مجلس آرزوی توفیق کرده، بر مشارکت و همدلی هر چه بیشتر بین نمایندگان و مسوولین برای پیشبرد اهداف شهرستان تاکید کرد.

نماینده جدید میانه در دور دهم مجلس شورای اسلامی با تقدیر از خدمات ارزنده نمایندگان دور نهم مجلس شورای اسلامی در شهرستان میانه افزود: در هر جامعه ای که در آن ارزشها بی ارزش شود امور نادرست و انسانهای بی ارزش دارای ارزش شده و عرق ملی از بین خواهد رفت.

یعقوب شیویاری توجه به ارزشها، افزایش عرق ملی و خدمت به مردم را که از بهترین و شیرین ترین لذتها محسوب می شود را سبب اقتدار و عزت هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برشمرده افزود: اگر ما به خدا ایمان و اعتقاد داشته و وجدان کاری داشته باشیم خواهیم توانست تمامی مشکلات را از سر راه برداریم.

وی وجدان کاری، آگاهی بر وظایف، استفاده از اختیارات و تسلط بر قوانین  را از شاخصه های اصلی برای مسوولین برشمرده افزود: پیگیری امور اولویت دار شهرستان از جمله وظیفه اصلی من خواهد بود تا در این دوران که بهترین دوران خدمتگزاری است بتوانیم دست در دست همه مسوولین باری از مشکلات جامعه کم کنیم. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید