طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

افزایش تسهیلات بانکی پروژه های مسکن مهر ترکمانچای و صبا شهرمیانه

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه از قول مساعد سرپرست شعب بانک مسکن استان طی جلسه ای در فرمانداری ویژه میانه مبنی بر افزایش تسهیلات بانکی پروژه های مسکن مهر ترکمانچای و صبا شهرمیانه برابر تصمیمات دولت و اتمام این پروژه ها تا پایان سال 95 خبرداد.

مهدی مشایخی افزود: در روزهای اخیر با هماهنگی مراجع قضایی و اعضای شورای مسکن شهرستان، پروژه 380 واحدی مسکن مهر صباشهر به پیمانکار جدید تحویل داده شده که در حال تجهیز کارگاه و انجام عملیات اجرایی پس از توقف دو ساله پروژه هستند.

وی همچنین اظهارکرد: با توجه به توقف دو ساله این پروژه، کلیه هزینه های آب و برق با همکاری مسوولین شرکت توزیع برق و آب و فاضلاب استان تعدیل و توسط پیمانکار جدید پرداخت گردید.

مشایخی اضافه کرد: تعداد 48 واحد از مساکن مهر ترکمانچای آماده شده و به محض تکمیل     سپتینک تانک پروژه که ازتعهدات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است پروژه های 380 واحدی صبا شهر، 118 واحدی تعاونی مسکن ترکمانچای و 96 واحدی انبوه سازی ترکمانچای از پروژه های مورد بازدید برای بررسی مسائل و مشکلات بودند که مقرر گردید تا پایان سال 95 به اتمام برسند.

همچنین سرپرست شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی و مسوول اعتبارات به همراه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میانه از پروژه های مسکن مهر صباشهر میانه و ترکمانچای بازدید نموده و از نزدیک مسائل و مشکلات آنها را بررسی نمودند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید