طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

معاون عمرانی فرماندار میانه:
ادارات اجرایی برخی از پروژه های خود را به بسیج سازندگی واگذارکنند


معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: کلیه دستگاههای اجرایی می توانند بر اساس قانون برخی از پروژه های خود را به بسیج سازندگی جهت اجرا واگذار کنند.

مهدی مشایخی در جلسه ستاد پشتیبانی از اردوهای جهادی و هجرت3 با تبریک اعیاد شعبانیه ضمن بررسی مصوبات جلسه سال گذشته بر همکاری و تعامل هرچه بیشتر دستگاههای اجرایی در اجرای کلیه پروژه های عمرانی، آموزشی و بهداشتی از طریق بسیج سازندگی  و اردوهای اعزامی به مناطق تاکید نموده افزود: هدف پیشبرد اهداف و حل مشکلات مردم در زمینه عمرانی است.

مهدی مشایخی گفت: با توجه به شعار سال با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری باید از چالشهای پیش روی انقلاب و نظام جلوگیری کنیم به طور مثال عدم سرمایه گذاری کافی در بخش تولید از چالشهایی است که از گذشته پیش روی اقتصاد کشور می باشد که باید با تولید از وابستگی به واردات کالاها جلوگیری کنیم.

وی بر هماهنگی دستگاههای اجرایی به منظور برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم جهت استفاده از پتانسیل و ظرفیتهای نیروی بسیج سازندگی در راستای خدمات رسانی به مردم بویژه مناطق محروم روستایی تاکیدکرد.

مشایخی افزود: دستگاههای اجرایی باید با فراهم نمودن نیازهای گروههای جهادی به ارتقای خدمات انجام شده در روستاها کمک کنند تا برنامه های بسیج سازندگی با حداکثر بهره وری و با استفاده از توان دستگاهها به اجرا برسد از جمله غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان زیرا این گروههای جهادی باید علاوه بر پروژه های عمرانی بر مباحث آموزشی، درمانی و بهداشتی و ترویج فرهنگ مبارزه با مواد مخدر نیز بپردازند.

فرمانده سپاه ناحیه میانه نیز از پرداخت بیش از 30 میلیارد ریال وامهای خود اشتغالی از سوی بسیج سازندگی میانه در طی سال گذشته خبرداد.

جعفر غیابی از اعلام حمایت بسیج سازندگی از طرح ها، تولیدات بومی و صنایع تبدیلی خبرداد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید