طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

برگزاری مراسم گرامیداشت روز جوان در زندان میانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه به نقل از روابط عمومی اداره زندان میانه ، همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان مراسم جشن و سرور و  یک دوره مسابقات ورزشی و انتخاب سرباز نمونه در زندان میانه  برگزار گردید .

این مسابقات در قالب های متفاوت در میان مددجویان ، نماینده کارکنان و سربازان و در محیطی کاملاً مفرح و در حیاط هواخوری مددجویان برگزار گردید .

در این مراسم حسن سلیمانی ، رئیس اداره زندان میانه ، ضمن تبریک پیشاپیش میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان گفت : حضرت علی اکبر (ع) در اوایل سن جوانی اولین شهید عاشورا از بنی هاشم بود که دلاوری و رزم آوری و بصیرت دینی و سیاسی او در روز عاشورا تجلی کرد که بهترین نمونه از هر حیث برای جوانان ما می باشد .

وی در ادامه مراسم افزود : دوره جوانی ، دوره طوفانی عمر است . جوانی ،  دنیای تحول است . دنیای بحران و دنیای تغییر و تحولات جسمی و  غریزی است که کانون شور و هیجان ، مرکز نشاط و سلامت ، قلب تپنده و سرمایه آینده یک ملت است .

وی در ادامه تاکید کرد : نسل جوان همیشه به دنبال الگوی مناسب خود بوده و برای یافتن آن ، دو شعار گفتار و عمل را پیش رو قرار داده و به دنبال الگوئیست که به گفته های خویش جامه عمل بپوشاند همچنان که راز استقبال و روی آوردن جوان گذشته ما به امام خمینی (ره) را باید در اهل عمل بودن ایشان جستجو کرد .

سپس مسابقات قویترین مردان زندان با حضور نمایندگانی از سوی مددجویان ، کارکنان و سربازان برگزار گردید که پس از طی 6 مرحله در نهایت ، وظیفه پیمان جنگی نفر اول ، کارمند حامد ایرانی پور  نفر دوم و مددجو  م . پوریان نفر سوم شد که با اهدای لوح سپاس و جوائزی از آنها تقدیر بعمل آمد .

در حاشیه مراسم مسابقات و بعد از جلسه شورای اداری زندان  از یکی از سربازان نمونه زندان به نام رضا اسد زاده  به مناسبت روز جوان  تقدیر شد که رئیس زندان  با تشکر از تلاش عزیزان وظیفه ضمن تاکید بر استفاده بهینه از لحظات عمر خصوصاً عمر جوانی گفت : حضور شما در این لحظات عزیز در محل خدمت و دوری از خانواده در جهت عزت و بزرگواری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باعث غرور برای تک تک شما و  ماست که خدمتی صادقانه برای اعتلای نظام و آرامش امت بزرگوار نظام داشته باشیم .

 
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید