طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندهی انتظامی شهرستان میانه:
هدف از برگزاری یادواره شهدا تجلیل از فرهنگ ایثار و شهادت است

 

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از برگزاری یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت فرماندهی انتظامی شهرستان های میانه، بستان آباد، هشترود و چاراویماق در شهرستان میانه خبر داد.

سرهنگ هاشم شعفی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه ایجاد امنیت یکی از اولویت‌های مهم در انجام وظایف نیروهای پلیس است، اظهار داشت: از بدو تولد بشر، مسئله امنیت یکی از مباحث جدانشدنی از زندگی روزمره انسان‌ها به شمار می‌رود و در واقع زیرساخت مهم زندگی شخصی و کاری، بستگی به مسئله امنیت دارد.

 وی افزود: در سایه وجود امنیت است که حاکمان جامعه می‌توانند رفاه، آرامش، رشد و پیشرفت همه جانبه را در تمام ابعاد برای آحاد مردم تأمین کند و وجود امنیت همانند آب که مایه حیات زندگی است، ضروری است.

 شعفی از برگزاری یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت فرماندهی انتظامی شهرستان میانه، بستان آباد، هشترود و چاراویماق خبر داد و گفت: اگر نگاهی به اساس پیروزی این نظام الهی داشته باشیم، بی شک خون‌های ریخته شده برای رشد، عزت و اقتدار این نظام بوده و امروزه اگر ما در دنیا حرفی برای گفتن داریم آن را مدیون شهدا هستیم.

 فرمانده انتظامی میانه خاطرنشان کرد: همین فرهنگ ایثار و شهادت، در جامعه موج می‌زند و برگزاری یادواره شهدا، برای یادآوری خاطره این رشادت‌ها و تجلیل از فرهنگ ایثار و شهادت است.

 وی در بخش پایانی سخنان خود، نقش نیروی انتظامی را در تأمین امنیت شهرستان کلیدی خواند و گفت: بی شک امروز همه موفقیت‌هایی را که در عرصه‌های مختلف داریم مرهون تلاش و رشادت همه نیروی‌های مسلح نظامی و انتظامی هستیم که نقش نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح به ویژه در شهرستان میانه که مسئولیت نظم و امنیت آن با نیروی انتظامی می‌باشد بسیار کارساز و حیاتی می‌باشد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه ، یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت فرماندهی انتظامی شهرستان میانه، بستان آباد، هشترود و چاراویماق روز پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه 95 از ساعت 10 صبح الی 12 ظهر در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید