طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

محمدرضا مشایخی:
خدمت رسانی به مردم و تکریم ارباب رجوع مهمترین اصل ستاد صیانت از حقوق شهروندی است


معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به برنامه های هشت گانه ستاد صیانت از حقوق شهروندی گفت: خدمت رسانی به مردم و تکریم ارباب رجوع مهمترین اصل ستاد صیانت از حقوق شهروندی است.

 محمدرضا مشایخی در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی افزود: حقوق شهروندی و عفاف و حجاب، آموزش مدیران و کارکنان ادارات و نهادهای شهرستان در راستای خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع، کاهش سرانه تخلفات و فساد اداری و فرهنگ سازی و اطلاع رسانی جزو برنامه های ستاد صیانت به شمار می رود.

وی، روان سازی قوانین و در کنار آن  بازرسی را از دیگر برنامه های ستاد صیانت از حقوق شهروندی عنوان کرده افزود: آشنایی و تسلط کامل مدیران و کارکنان از قوانین و آیین نامه های اجرایی دستگاه متبوعه و بازرسی نوبه ای که ابلاغی است و بازرسی موردی که به تشخیص ستاد انجام می شود از دیگر وظایف اعضای ستاد و کمیته های مربوطه می باشد.

مشایخی با بیان اینکه در بحث خدمت رسانی همه دستگاهها موظف هستند تا در جهت تسهیل امور مردم قدم بردارند افزود: اتخاذ تدابیر، سازو کارهای لازم در جهت پاسخگویی به مردم و راهکارهایی که بتواند به افزایش ملاقاتهای حضوری  مسوولین با مردم در ادارات بیافزاید کمک خواهد کرد تا مردم از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید