طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

مدیرکل زندان های استان از آزادسازی 30 نفر از زندانیان میانه در سال گذشته خبرداد

 


مدیر کل زندان های استان آذربایجان شرقی از آزادسازی ۳۰ نفر از زندانیان میانه در سایه کمک های مالی در خیرین در سال گذشته خبر داد.

علی اکبر بنی هاشمی با حضور در مجمع عمومی سالانه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان میانه توفیق الهی در کمک به هم نوعان را یکی از نعمتهای بزرگ الهی برشمرد و افزود: خیرین با حمایت از زندانیان قدم در راه خیر و کسب رضای خداوند گذاشته اند که این مسئله باعث تسکین دادن و رسیدگی به مشکلات خانواده زندانیان و موجب آلام فرزندان و همسران آنها شده است.

وی با اشاره به اقدامات و عملکرد مثبت انجمن حمایت از زندانیان شهرستان میانه با اشاره به بخشی از اقدامات صورت گرفته این انجمن، افزود: در سایه مدیریت و درایت قابل تحسین این انجمن و تلاشهای شبانه روزی و ثمربخش همکاران و همچنین خیرین بزرگورا به عنوان بازوی توانمند انجمن حمایت از زندانیان، در سال گذشته بیش از ۶۰۰ میلیون تومان کمک جمع آوری شده و در سایه آن شاهد رسیدگی به مشکلات و پرداخت هزینه های مستمری خانواده های تحت پوشش زندانیان در شهرستان میانه بوده ایم.

 بنی هاشمی ایجاد اشتغال و آموزش برای زندانیان به منظور فراهم آوردن زمینه درآمدزایی و گذران زندگی خانواده زندانیان را از طریق ایجاد مراکز مهارت آموزی و کارگاه های تولید از جمله مهم ترین برنامه های انجمن حمایت از زندانیان برشمرد و اظهار کرد : تلاش های مسوولین زندان شهرستان میانه در راستای ایجاد اشتغال قالیبافی، دوخت روکش صندلی اتومبیل از جمله این موارد است که در این کارگاه تولیدی ۱۵ چرخ خیاطی و دارقالی با هزینه ای بالغ بر310  میلیون ریال برای ۳۰ نفر از زندانیان رای باز در سال جاری اشتغال زایی داشته است. 

مدیرکل زندان های آذربایجان شرقی مدیر کل زندان های استان همچنین با اشاره به آمار بالای زندانیان نسبت به ظرفیت اسمی ساختمان زندان میانه، از آغاز اقدامات لازم جهت انتقال و ساخت ساختمان جدید زندان در خارج از محدوده شهر خبر داد.

وی، افزود: در حال حاضر انجمن زندانیان شهرستان میانه جزو، ۱۰ انجمن برتر کشور بشمار می آید.

مجمع عمومی سالانه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان میانه با ارئه گزارش عملکرد یکساله و همچنین به منظور انتخاب دو نفر بازرس  با حضور امام جمعه میانه، بنی هاشمی، معاون فرماندار ویژه میانه، دادستان، رئیس دادگستری، فرماندهان نظامی و انتظامی، رئیس زندان میانه و جمعی از وکلا و کارشناسان دادگستری، خیرین و روسای ادارات و سازمان ها برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید