طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

حجت الاسلام حامدی:
نگذاریم واحدهای تولیدی و صنعتی بسته شده و تولید بیکاری شود


امام جمعه میانه با بیان اینکه همه ما مسوول بیکاری جوانان در جامعه و به زندان رفتن آنها هستیم افزود: نگذاریم واحدهای تولیدی و صنعتی و کارخانه های موجود بسته شوند زیرا با بسته شدن آنها تولید بیکاری می شود.

 حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی در مجمع سالانه انجمن حمایت از زندانیان میانه تاکید کرد: نگذاریم امور جامعه  با واسطه بازی و دلالی و گذاشتن پول در بانکها و گرفتن سود انجام شود ما نباید بگذاریم همچون کشورهای بی دین با وارد کردن تکنولوژی تنها به فکر سود بیشتر بوده و از جوانان بیکار جامعه غافل شویم زیرا برکت تنها از جانب خدا و  در سایه اشتغال جوانان بیکار و خدمت به مردم بر سر سفره های ما خواهد آمد.

وی با بیان اینکه باید جوابگوی موقعیت، جایگاه  و دارایی خود باشیم افزود: اگر از این موقعیت و دارایی برای دستگیری مردم استفاده کرده و به راحتی از کنار مسائل و مشکلات مردم نگذریم خواهیم توانست از به زندان رفتن خیلی از جوانان جامعه  و تبعات آن جلوگیری کنیم .

امام جمعه میانه افزود: در کمک و خدمت رسانی به مردم از جمله زندانیان و خانواده های آنان نباید به دیده تعارف و رفع تکلیف بنگریم بلکه باید با  انگیزه و هدف و دید واقع گرایانه کمک کنیم زیرا انگیزه سبب فعالیت و بهره مندی بیشتر و پاسخگویی راحت در قبال مسوولیتها وجایگاه ما خواهد بود.

حجت الاسلام حامدی تاکید کرد: چیزی با ارزشتر ازرسیدگی و خدمت به بندگان خدا در این دنیا نیست. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید